Lara Gessler ma już nowego partnera? To prawnik z towarzystwa Joanny Jabłczyńskiej

Lara Gessler pod koniec ubiegłego roku rozstała się ze swoim mężem, Pawłem Ruczem. Podobno ma już nowego partnera.
Zobacz wideo

Lara Gessler i Paweł Rucz byli małżeństwem niespełna półtora roku. Znajomi pary od początku nie dawali im szans. Wiedzieli, że zakochani pochodzą z dwóch różnych światów, jednak nie wtrącali się, bo Lara była bardzo zakochana.

Od początku widzieliśmy, że oni do siebie nie pasują. Nikt jednak Larze tego nie mówił, bo ona go bardzo kochała, ufała, chciała z nim być do końca życia. Ale chciała mieć u boku męża, który ją wspiera, dba o nią, z którym może tworzyć rodzinę. Rzeczywistość okazała się mniej kolorowa. W końcu postanowili się rozstać, ale w zgodzie, bez prania brudów – zdradziła w "Super Expressie" osoba z otoczenia pary.

ZOBACZ: To już pewne. Lara Gessler rozwodzi się z mężem! Wreszcie poznaliśmy prawdziwy powód.

Lara i Paweł od jakiegoś czasu już nie mieszkają razem. Chcą spokojnie się rozejść i zakończyć małżeństwo już na pierwszej rozprawie. Nic dziwnego, że córka Magdy Gessler chce uniknąć medialnego szumu wokół rozwodu, skoro - jak twierdzi Pudelek.pl - już się z kimś spotyka.

Kim jest nowy chłopak Lary Gessler?

Lara spotyka się z nowym mężczyzną, który jest prawnikiem. Informator twierdzi, że to osoba warszawskiego świata prawniczego, powiązana z Joanną Jabłczyńską.

Jak myślicie, to ze względu na tego mężczyznę Lara podjęła decyzję o rozwodzie Pawłem Ruczem?

JP

Więcej o: