Ewelina z "Warsaw Shore" chwali się metamorfozą, a internauci kąśliwie dopytują: Z Godlewską macie tego samego chirurga?

Ewelina, znana głównie z programu "Warsaw Shore", nie przestaje nas zaskakiwać. Celebrytka publikuje w sieci kolejne zdjęcia, a internauci nie mogą wprost uwierzyć w to, jak bardzo się zmieniła!

Ewelina Kubiak szturmem wdarła się do polskiego show-biznesu. Zapewnił jej to udział w rozrywkowym, a być może i kontrowersyjnym programie "Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy". Celebrytka już od kilku dobrych lat kojarzona jest głównie z dobrą imprezą, alkoholem, ale także i z dość intrygującym dla wielu wyglądem. Ewelina od początku swojej medialnej "kariery" przeszła dość dużą metamorfozę, a nowym wizerunkiem chętnie chwali się w sieci. 

Zobacz wideo

Ewelina z "Warsaw Shore"- metamorfoza

Ewelina jest obecnie brunetką i akurat ta zmiana bardzo spodobała się internautom. W komentarzach pod wpisami gwiazdy na Instagramie celebrytki zauważają oni, że ten kolor włosów zdecydowanie bardziej jej pasuje. Niestety, z negatywnym odbiorem internautów spotyka się natomiast sama twarz Eweliny. Obserwatorzy uważają bowiem, że celebrytka zdecydowanie przesadziła z zabiegami medycyny estetycznej, przez co wygląda po prostu sztucznie. Wielu porównuje Ewelinę do sióstr Godlewskich, a nawet i do jej koleżanki z "WS" Wiktorii Sypucińskiej

Z Godlewską macie tego samego chirurga?
Fajna jesteś, ale matko nie rób już tak tych ust, bo nie wygląda to korzystnie
Plastik! - czytamy.

EWELINA Z "WARSAW SHORE". JAK DZIŚ WYGLĄDA?

Przyznacie, że metamorfoza Eweliny jest dość spora. Jednak, czy na plus? Zdania w tej kwestii są mocno podzielone. 

DH