Jak dziś wygląda były partner Edyty Herbuś? Pojawił się na ściance i aż trudno było go rozpoznać. Ale metamorfoza!

Maciej Kawulski, były chłopak Edyty Herbuś, pojawił się na premierze filmu "Underdog". Współzałożyciel KSW przeszedł w ostatnich latach naprawdę sporą metamorfozę.

Prawie 10 lat temu polskie media żyły głośnym związkiem Edyty Herbuś i Macieja Kawulskiego, promotora walk MMA w Polsce. Zakochani dość regularnie pojawiali się wówczas na warszawskich salonach, w między czasie zaliczając również sesję okładkową dla magazynu "Party". Niestety, związek nie przetrwał jednak próby czasu, a do dziś nie wiadomo, co dokładnie stanowiło powód ich rozstania.

Zobacz wideo

Maciej Kawulski na premierze filmu "Underdog"

Maciej Kawulski, o którym jeszcze kilka dobrych lat temu rozpisywały się tabloidy, pojawił się niedawno na premierze filmu "Underdog". I nie ma w tym najmniejszego przypadku, ponieważ Kawulski jest jednym ze współzałożycieli KSW, czyli organizacji promującej w Polsce walki MMA. 

Musimy przyznać, że Kawulski przeszedł w ciągu ostatnich lat swojej nieobecności w show-biznesie naprawdę sporą metamorfozę. Jest wręcz nie do poznania. Z pewnością sprawił to fakt, że Maciej zmienił fryzurę i ma teraz włosy sięgające do ramion. Po eleganckiej stylizacji prosto z czerwonego dywanu wnioskujemy, że odmienił się również i jego modowy gust. Wcześniej Maciej nie wykazywał się bowiem nadzwyczaj wyrafinowanym stylem. Na premierze "Underdoga" prezentował się natomiast niezwykle szykownie. Podstawił na bardzo elegancki garnitur!

Co jednak najciekawsze, okazuje się, że na tym samym wydarzeniu obecna była również Edyta Herbuś! Myślicie, że ucięli sobie krótką pogawędkę? 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

DH

Więcej o: