"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Poznaliśmy pełną listę uczestników show. Wśród nich m.in. znany bloger

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Już wiosną ruszy kolejna edycja popularnego show. Poznaliśmy już nazwiska uczestników, którzy zaprezentują nam swoje umiejętności.

Przed nami kolejna, 11. już, edycja show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W każdej z nich pojawia się 8 uczestników, znanych lub mniej. W każdym odcinku jesteśmy świadkami ich przemiany i wcielania się w wylosowanego przez siebie artystę sceny muzycznej.

Zobacz wideo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Kto pojawi się w 11. edycji?

Znamy już pełną listę uczestników. Na ekranach zobaczymy: Elżbietę Romanowską, która niewątpliwie jest największą gwiazdą tej edycji, Igę Krefft, znaną z roli Uli w "M jak Miłość", wokalistę Antka Smykiewicza, Stanisława Karpiel-Bułeckę, Martę Wiejak z Teatru Roma, aktorkę teatralną Katarzynę Dąbrowską oraz Kazimierza Mazura, który od lat wciela się w postać Kamila w serialu "Na Wspólnej". Propozycję pokazania się na scenie przyjął też Kamil Pawelski, znany jako Ekskluzywny Menel. Swoją radością podzielił się na Instagramie:

W końcu mogę Wam o tym powiedzieć! Jestem jednym z 8 uczestników wiosennej edycji programu @twojatwarzbrzmiznajomo. Na maksa się cieszę, że jest to akurat ten program, bo wiem, że wyniosę z niego ogromną lekcję dla samego siebie! I wszystko w otoczeniu muzyki i śpiewania na żywo! Jaram się maksymalnie - napisał.

Jego fani są zachwyceni i zapewniają, że będą oglądać każdy odcinek. Uznali też, że "wreszcie będą mieć, co oglądać".

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy 11. edycji. Zobacz zdjęcia >>>>

Pierwszy odcinek polskiej edycji programu został wyemitowany 8 marca 2014. Od tego czasu przewinęło się przez niego ponad 80 uczestników. Wśród zwycięzców znaleźli się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Bartłomiej Kasprzykowski, Kacper Kuszewski, którzy później zasiedli w jury.

Będziecie oglądać? A może macie już osobę, za którą będziecie trzymać kciuki?

AW