Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak na czerwonym dywanie. Długa suknia podkreśliła ciążowe krągłości aktorki

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak pojawili się na środowym wernisażu zdjęć Roberta Wolańskiego do kalendarza Grupy ATM. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Na środowej imprezie pojawiło się sporo gwiazd. Wśród nich mogliśmy dostrzec m.in. Weronikę Rosati, Popka, Ilonę Ostrowską oraz Mikołaja Krawczyka w towarzystwie żony, Sylwii Juszczak. Aktorzy spodziewają się swojego pierwszego dziecka, które już niedługo pojawi się na świecie. 

Zobacz wideo

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak na salonach

Przyszli rodzice wyglądali bardzo elegancko. Krawczyk postawił na czerń i do ciemnej koszuli założył marynarkę oraz obcisłe spodnie. Całość dopełniły mokasyny oraz okulary w tym samym kolorze, co reszta stylizacji. 

Trochę weselej prezentowała się Juszczak. Wybrała granatową suknię do ziemi z dość głębokim dekoltem. Odważyła się także delikatnie odsłonić ramiona, a materiał kreacji podkreślił jej brzuch, który jest już dość sporych rozmiarów. Aktorka zdecydowała się też na mocniejszy makijaż i podkreśliła oczy, a usta pomalowała kolorową szminką

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak na salonach. Zobacz zdjęcia >>>>

Pierwsze doniesienia o tym, że Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są ze sobą, pojawiły się na początku 2016 roku. Pobrali się dwa lata później, a aktualnie czekają na narodziny pierwszego dziecka. Małżonkowie prawdopodobnie będą mieli córkę. Musimy przyznać, że ciąża służy Sylwii Juszczak i wygląda bardzo dobrze. Zgodzicie się z nami?

AW

Więcej o: