Priyanka Chopra miała trzecią suknię ślubną. Była obszyta drobnymi perełkami. Ale spójrzcie na welon!

Priyanka Chopra i Nick Jonas są już po ślubie. Pisaliśmy, że panna młoda miała dwie suknie, jednak teraz okazało się, że była jeszcze trzecia.
Zobacz wideo

Na początku grudnia odbył się jeden z bardziej spektakularnych ślubów w show-biznesie. Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali małżeństwem po pół roku spotykania się. Panna młoda wystąpiła aż w trzech kreacjach.

Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub

Nick i Priyanka po raz pierwszy sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w Umaid Bhawan Palace w Dźodhpur w Radżastanie. Uroczystości te miały charakter chrześcijański. Priyanka miała na sobie suknię Ralpha Laurena, która została stworzona dla niej specjalnie na tę okazję.

 

W niedzielę ponownie stanęli na ślubnym kobiercu, by sformalizować swoje małżeństwo również w obrządku hinduskim. Młoda para miała przyozdobione dłonie wzorem ze sproszkowanych liści henny. Jej tradycyjny strój w kolorze czerwonym zaprojektował słynny indyjski projektant Sabyasachi. Wyszycie go unikalnymi haftami zajęło aż 3 720 godzin!

 

Trzecia suknia, którą miała na sobie panna młoda podczas wesela, została zaprojektowana przez markę Falguni Shane Peacock India. Kreacja połyskiwała starannie dobranymi perełkami i haftami. Całość dopełniła bardzo droga biżuteria.

 

Przypomnijmy, że uroczystości ślubne trwały aż dwa dni, a pokoje zostały zarezerwowane aż dla 300 gości. Co więcej, amerykańskie media donoszą, że organizacja dwóch ceremonii miała wynieść młodą parę 461 000$.

Spektakularny welon

Na profilu na Instagramie Priyanki Chopry pojawiło się nagranie, gdzie widać jej spektakularny welon. Był niesamowicie długi i niosło go kilka osób.

 

Jak wam się podobają te suknie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.