Priyanka Chopra miała trzecią suknię ślubną. Była obszyta drobnymi perełkami. Ale spójrzcie na welon!

Priyanka Chopra i Nick Jonas są już po ślubie. Pisaliśmy, że panna młoda miała dwie suknie, jednak teraz okazało się, że była jeszcze trzecia.
Zobacz wideo

Na początku grudnia odbył się jeden z bardziej spektakularnych ślubów w show-biznesie. Priyanka Chopra i Nick Jonas zostali małżeństwem po pół roku spotykania się. Panna młoda wystąpiła aż w trzech kreacjach.

Nick Jonas i Priyanka Chopra wzięli ślub

Nick i Priyanka po raz pierwszy sakramentalne "tak" powiedzieli sobie w Umaid Bhawan Palace w Dźodhpur w Radżastanie. Uroczystości te miały charakter chrześcijański. Priyanka miała na sobie suknię Ralpha Laurena, która została stworzona dla niej specjalnie na tę okazję.

W niedzielę ponownie stanęli na ślubnym kobiercu, by sformalizować swoje małżeństwo również w obrządku hinduskim. Młoda para miała przyozdobione dłonie wzorem ze sproszkowanych liści henny. Jej tradycyjny strój w kolorze czerwonym zaprojektował słynny indyjski projektant Sabyasachi. Wyszycie go unikalnymi haftami zajęło aż 3 720 godzin!

Trzecia suknia, którą miała na sobie panna młoda podczas wesela, została zaprojektowana przez markę Falguni Shane Peacock India. Kreacja połyskiwała starannie dobranymi perełkami i haftami. Całość dopełniła bardzo droga biżuteria.

Przypomnijmy, że uroczystości ślubne trwały aż dwa dni, a pokoje zostały zarezerwowane aż dla 300 gości. Co więcej, amerykańskie media donoszą, że organizacja dwóch ceremonii miała wynieść młodą parę 461 000$.

Spektakularny welon

Na profilu na Instagramie Priyanki Chopry pojawiło się nagranie, gdzie widać jej spektakularny welon. Był niesamowicie długi i niosło go kilka osób.

Jak wam się podobają te suknie?

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
Priyanka Chopra miała trzecią suknię ślubną. Była obszyta drobnymi perełkami
Zaloguj się
 • Gość: Iza

  Oceniono 1 raz 1

  Suknja ladna przacjulkamiala gdzies jej slub

 • Gość: zenek

  Oceniono 3 razy 1

  Usta jak skórzany fotel

 • minkat

  Oceniono 2 razy 0

  suknia pieka, wszystkie jej suknie byly piekne, a ona pieknie w nich wygladala, ale w zyciu nie uwierze, ze to prawdziwe malzenstwo.

 • Gość: turbo

  Oceniono 1 raz -1

  Myślę, że 1983 może konkurować z la casa de papel!

 • Gość: pisze

  Oceniono 1 raz -1

  Dlaczego 1983 n netflixie ma tylko 8 odcinków??! Zdecydowanie za mało!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX