Nick Jonas i Priyanka Chopra zaręczyli się, a znają się tylko dwa miesiące! Wybrał na to wyjątkowy dzień

Nick Jonas i Priyanka Chopra właśnie się zaręczyli - donoszą zachodnie media. Muzyk oświadczył się sporo starszej partnerce po dwóch miesiącach randkowania.

Nick Jonas i Priyanka Chopra dzieli sporo różnica wieku - muzyk ma 25 lat, natomiast indyjska aktorka skończyła już 36 wiosen. Nie przeszkadza im to jednak w niczym, co więcej między nimi jest gorące uczucie. 

Nick Jonas oświadczył się Priyance Choprze 

Nick Jonas i Priyanka Chopra zaczęli spotykać się zaledwie 2 miesiące i dopiero niedawno oficjalnie przyznali się, że są parą. Zachodnie media jeszcze żyły wiadomością o ich związku, wszak plotki o tym, że coś ich łączy pojawiły się zaraz po  Met Gala w 2017 roku, a teraz pojawiła się kolejne zaskakujące doniesienia. Tym razem o ich zaręczynach. 

Nick Jonas wybrał wyjątkowy dzień na oświadczyny

Nick Jonas wybrał na oświadczyny wyjątkowy dzień, bo 36. urodziny Priyanki - podaje Daily Mail. 

Podobno Jonas miał kupić pierścionek w Tiffany & Co. w Londynie. Oczywiście nie mogło się to odbyć w obecności świadków, więc na życzenie Jonasa sklep został zamknięty na jakiś czas, by muzyk w spokoju mógł wybrać pierścionek z najpiękniejszym kamieniem - donosi People. 

Przyjaciele już gratulują 

Póki, co ani Nick Jonas i Priyanka Chopra nie potwierdzili doniesień o swoich zaręczynach. Jednak przyjaciel aktorki już teraz gratuluje zakochanym podjęcia ważnej decyzji. 

Tak, Priyanka Chopra nie jest już częścią @Bharat_TheFilm, a powód jest bardzo wyjątkowy, powiedziała nam z Nickiem o swojej decyzji i jesteśmy bardzo szczęśliwi ...  Zespół Bharat życzy @priyankachopra mnóstwo miłości i szczęścia na całe życie - czytamy w na Twiterze.

No cóż, jeśli Nick Jonas i Priyanka Chopra faktycznie się zaręczyli, to nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować parze. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.