Olga Frycz na pierwszym publicznym wyjściu po porodzie. Modna stylizacja sprytnie ukryła figurę

Olga Frycz wzięła udział w aukcji "Wielcy małym". To pierwszy raz, kiedy aktorka pojawiła się publicznie po porodzie.

Olga Frycz dwa miesiące temu została mamą. Dokładnie pod koniec września aktorka i jej partner, Grzegorz Sobieszek, powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Helena. 

W przeciągu tych dwóch miesięcy Olga zapoznawała się z tym, co nowe i dzieliła się doświadczeniami z bycia mamą na swoim Instagramie. W końcu przyszedł czas na pierwsze, publiczne wyjście!

Zobacz wideo

Olga Frycz pierwszy raz po porodzie

W niedzielę odbyła się aukcja dzieł sztuki z okazji akcji "Wielcy małym", której celem jest pomoc zwierzakom przed zimą. W wydarzeniu wzięli udział m.in Antoni Królikowski, Szymon Majewski i Izabela Kuna. Nie zabrakło też Olgi Frycz, która nie od dziś angażuje się w podobne akcje.

Tym samym było to pierwsze, publiczne wyjście aktorki od czasu porodu. Olga miała na sobie beżowy sweter, spódnicę i, tradycyjnie, minimalistyczny make-up. Oversizowa góra sprytnie ukryła pociążową figurę. Patrząc na te zdjęcia aż trudno uwierzyć, że jeszcze przed dwoma miesiącami była w ciąży.

Olga Frycz pierwszy raz publicznie po porodzie ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Niedawno aktorka poruszyła na Instagramie temat zbędnych kilogramów. Gwiazda wyznała, że w trakcie ciąży przytyła więcej niż statystyczna kobieta.

W ciąży przytyłam bardzo! Serio, przytyłam więcej niż "średnia krajowa". Przy moim 162 wzroście XX kilogramów robiło robotę. Koleżanki mówiły, że jak urodzę, to po wyjściu ze szpitala zniknie mi 15 kg w ogóle OD RAZU tak o!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS