Olga Frycz na spacerze z córką. Komentarzem do zdjęcia utarła nosa krytykom. "Uprzedziłaś wszystkie matki Polki". Brawo!

Olga Frycz pochwaliła się niedawno nowym zdjęciem z córką. Nauczona doświadczeniem, uprzedziła wszystkie krytyczne komentarze "wszystkowiedzących matek".

Olga Frycz pod koniec września tego roku po raz pierwszy została mamą. Aktorka powitała na świecie córkę o imieniu Helena. Od tamtej pory Olga chętnie publikuje zdjęcia dziecka w sieci, co nie zawsze spotyka się z pełną akceptacją ze strony jej obserwatorów. Tym razem aktorka postanowiła wyjść im naprzeciw i od razu, w jakże zabawny sposób, wytłumaczyła się ze zdjęcia z Heleną. 

Olga Frycz tłumaczy się przed "instamatkami"

Olga zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie ze swoją córką. Na fotografii możemy zobaczyć aktorkę, trzymającą na rękach małą Helenę. Dziewczyny wybrały się na spacer do Łazienek Królewskich, a ten miły moment postanowiły udokumentować na zdjęciu, a następnie na Instagramie. Frycz zaskoczyła jednak wszystkich swoich obserwatorów, gdy pod opublikowaną fotografią, zamieściła kilka słów wyjaśnienia. 

Chciałam podpisać to zdjęcie „DZIEWCZYNY NA SPACERZE” po prostu, ale sobie przypomniałam, że na bank będę musiała wyjaśniać w komentarzach, że NIE! Nie noszę córeczki w ten sposób non stop, TAK! Dzidźka na spacerach jeździ w wózku. Dziecku nie jest gorąco, trzymam dziecko stabilnie i pewnie, dziecko ma czapeczkę, a dzień był piękny i spacer udany i stan powietrza w Warszawie był DOBRY - napisała Frycz.

Wpis ten z pewnością spowodowany był wcześniejszym hejtem ze strony "fanek" aktorki, które od czasu narodzin Heleny wielokrotnie krytykowały Olgę za jej rzekome błędy wychowawcze. Frycz postanowiła więc w prosty i żartobliwy sposób wyprzedzić ich komentarze, co bardzo spodobało się pozostałym internautkom. 

Czemu to człowiek się musi ze wszystkiego tłumaczyć? Ba! Nawet wyprzedzać wypowiedzi innych.
Uprzedziłaś wszystkie matki Polki. Co one teraz zrobią? Miłego dnia.
Nie musisz się tłumaczyć! Kiedy zobaczyłam to zdjęcie, to pomyślałam sobie jaka musisz być szczęśliwa, i to widać. A przecież jesteś matką i na pewno wiesz, jak dbać o swoje dziecko. A niewątpliwie dbasz najlepiej na świecie - czytamy w komentarzach. 

Myślicie, że teraz "instamatki" w końcu odpuszczą Oldze? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Komentarze (16)
Olga Frycz znów musi tłumaczyć się przed "instamatkami". "Nie noszę córeczki w ten sposób"
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 17

  Wreszcie normalna młoda mama z dzieckiem a nie celebrytka ktora prosto z porodówki gna na ścianki sie mizdrzyć przed obiektywem . Brawo

 • Gość: Jan

  Oceniono 14 razy 8

  Normalna kobietka , powtarzam normalna !!! Miło popatrzeć , takie damy można promować a nie te nadmuchane,poprawiane , przedłużane i obstrzykiwane niby damy. Jak ci faceci śpią z takim damami jak to się umyje , rozbierze do łóżka i podciąga wszystko co sztuczne ma na sobie ????

 • Gość: Gruba Madka

  Oceniono 12 razy 8

  Madki są wspaniałe :)

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 5

  "Kiedy zobaczyłam to zdjęcie, to pomyślałam sobie jaka musisz być szczęśliwa, i to widać. A przecież jesteś matką i na pewno wiesz, jak dbać o swoje dziecko. A niewątpliwie dbasz najlepiej na świecie" dokładnie to samo pomyślałam Pozdrawiam :)

 • kluska11

  Oceniono 8 razy 4

  Prawdę mówiąc ch... mnie to obchodzi!

 • Gość: Dziwne

  Oceniono 14 razy 4

  No właśnie. Po co wrzuca fotki do obserwacji a potem się tłumaczy?

 • Gość: Skrytykrytyk

  Oceniono 5 razy 3

  Buahahaa... dobre dobreee fejsbóka-maders mająteraz problem. ;)

 • Gość: Stary jan

  Oceniono 7 razy 1

  Jesteś cudowna

 • Gość: Iwona

  Oceniono 7 razy 1

  A tak właściwie po co Pani to robi,pisze....Baaardzo proszę o odpowiedz.W temacie aktorstwa Pana Jana Frycza....Pani ojciec powalił mnie w pewnym serialu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX