Olga Frycz na spacerze z córką. Komentarzem do zdjęcia utarła nosa krytykom. "Uprzedziłaś wszystkie matki Polki". Brawo!

Olga Frycz pochwaliła się niedawno nowym zdjęciem z córką. Nauczona doświadczeniem, uprzedziła wszystkie krytyczne komentarze "wszystkowiedzących matek".

Olga Frycz pod koniec września tego roku po raz pierwszy została mamą. Aktorka powitała na świecie córkę o imieniu Helena. Od tamtej pory Olga chętnie publikuje zdjęcia dziecka w sieci, co nie zawsze spotyka się z pełną akceptacją ze strony jej obserwatorów. Tym razem aktorka postanowiła wyjść im naprzeciw i od razu, w jakże zabawny sposób, wytłumaczyła się ze zdjęcia z Heleną. 

Olga Frycz tłumaczy się przed "instamatkami"

Olga zamieściła na Instagramie nowe zdjęcie ze swoją córką. Na fotografii możemy zobaczyć aktorkę, trzymającą na rękach małą Helenę. Dziewczyny wybrały się na spacer do Łazienek Królewskich, a ten miły moment postanowiły udokumentować na zdjęciu, a następnie na Instagramie. Frycz zaskoczyła jednak wszystkich swoich obserwatorów, gdy pod opublikowaną fotografią, zamieściła kilka słów wyjaśnienia. 

Chciałam podpisać to zdjęcie „DZIEWCZYNY NA SPACERZE” po prostu, ale sobie przypomniałam, że na bank będę musiała wyjaśniać w komentarzach, że NIE! Nie noszę córeczki w ten sposób non stop, TAK! Dzidźka na spacerach jeździ w wózku. Dziecku nie jest gorąco, trzymam dziecko stabilnie i pewnie, dziecko ma czapeczkę, a dzień był piękny i spacer udany i stan powietrza w Warszawie był DOBRY - napisała Frycz.

Wpis ten z pewnością spowodowany był wcześniejszym hejtem ze strony "fanek" aktorki, które od czasu narodzin Heleny wielokrotnie krytykowały Olgę za jej rzekome błędy wychowawcze. Frycz postanowiła więc w prosty i żartobliwy sposób wyprzedzić ich komentarze, co bardzo spodobało się pozostałym internautkom. 

Czemu to człowiek się musi ze wszystkiego tłumaczyć? Ba! Nawet wyprzedzać wypowiedzi innych.
Uprzedziłaś wszystkie matki Polki. Co one teraz zrobią? Miłego dnia.
Nie musisz się tłumaczyć! Kiedy zobaczyłam to zdjęcie, to pomyślałam sobie jaka musisz być szczęśliwa, i to widać. A przecież jesteś matką i na pewno wiesz, jak dbać o swoje dziecko. A niewątpliwie dbasz najlepiej na świecie - czytamy w komentarzach. 
 

Myślicie, że teraz "instamatki" w końcu odpuszczą Oldze? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.