Joanna Kulig i Rafał Zawierucha podbijają Hollywood! Ich wspólne zdjęcie już robi furorę w sieci. "Duma!"

Joanna Kulig i Rafał Zawierucha na wspólnym zdjęciu prosto z Hollywood. Ta fotka już robi furorę w sieci. Rozpiera nas duma.

Joanna Kulig i Rafał Zawierucha to obecnie dwa najgłośniejsze nazwiska polskiego show-biznesu. Polscy aktorzy stoją przed wielką szansą, by podbić także i zagraniczny rynek filmowy.

Przypomnijmy, że Joanna Kulig wymieniana jest nawet wśród kandydatek do zdobycia tegorocznego "Oscara" za rolę Zuli w filmie "Zimna wojna". Ciężarna aktorka przebywa więc obecnie w Stanach Zjednoczonych, by zapewnić najnowszej produkcji Pawła Pawlikowskiego jak najlepszą promocję. Rafał Zawierucha to natomiast wielkie odkrycie ostatnich miesięcy. Aktor zagrał w filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood", gdzie wcielił się w postać Romana Polańskiego.

Zobacz wideo

Joanna Kulig i Rafał Zawierucha podbiją Hollywood

Jak się okazuje, Joanna i Rafał postanowili spotkać się w Hollywood i uwiecznić to na fotografii. Ich wspólne zdjęcie, opublikowane na Instagramie, w jednej chwili zrobiło prawdziwą furorę w sieci i spotkało się z ogromnym zachwytem internautów.

“Zula” and “Roman” - napisała Kulig pod zdjęciem na Instagramie.

W komentarzach nie brakuje więc naprawdę licznych słów gratulacji dla polskich aktorów. 

Wspaniali!
Super! Gratulacje! Pozytywna zazdrość.
Tak, brawo kochani. Dzięki Wam duma nas rozpiera - piszą fani. 
 

Nas również, patrząc na to zdjęcie, rozpiera wręcz duma. Trzymamy mocno kciuki za dalsze sukcesy Joanny i Rafała w Hollywood. Myślicie, że film "Zimna wojna" ma szansę na Oscara? 

DH