Z daleka jej nie poznaliśmy! Lara Gessler w najodważniejszej kreacji wieczoru. Prześwity odsłoniły całą jej figurę

Lara Gessler pojawiła się na poniedziałkowej imprezie Róże Gali 2018. Postawiła na bardzo odważną prześwitującą kreację.

Róże Gali 2018 przyciągnęły tłum gwiazd. Pojawiły się m.in. Doda, Katarzyna Cichopek czy Natasza Urbańska. Wszyscy dołożyli wszelkich starań, żeby wyglądać jak najlepiej. Jednak największą uwagę przykuła Lara Gessler. Oj, tym razem naprawdę zaszalała z kreacją.

Lara Gessler na Różach Gali

Lara zdecydowała się wystąpić w czerni. Założyła obcisłe body z pasem w talii, na które zarzuciła prześwitującą narzutkę z grubym kołnierzem, sięgającą ziemi. Musimy przyznać, że to dosyć oryginalna kreacja, jednak naszym zdaniem nie do końca trafiona.

Do tego córka Magdy Gessler dobrała ciemną torebkę i przezroczyste buty. Całość uzupełniła fryzura - włosy wysoko związane w kok, z wystającymi końcówkami.

Gessler wyróżniała się na tle innych gwiazd. Patrząc na nią można stwierdzić, że bardziej pasowałaby na czerwony dywan podczas większej imprezy w Hollywood, niż na nasze rodzime salony. Jak wam się podoba? Co o tym myślicie?

Róże Gali

Róże Gali to jedno z największych wydarzeń w show-biznesie w ciągu roku. Podczas ceremonii wręczane są statuetki osobom zasłużonym w poszczególnych kategoriach: film, muzyka, książka, teatr oraz online.

W tym roku zwyciężyli: Janusz Gajos za rolę w filmie "Kler", Daria Zawiałow za swoją wersję "Jeszcze w zielone gramy" Wojciecha Młynarskiego z filmu "Plan B", Zygmunt Miłoszewski za książkę "Jak zawsze", Jan Holoubek za reżyserię serialu "Rojst", Borys Szyc za rolę w spektaklu "Psie Serce" w Teatrze Współczesnym oraz Dawid Kwiatkowski za poruszanie tematów odpowiedzialnych społecznie.

Zobacz wideo

AW