Odmieniona Katarzyna Cichopek kusi na czerwonym dywanie. Aktorka wręcz kipi seksapilem!

Katarzyna Cichopek pojawiła się na wręczeniu tegorocznych Róż Gali. Aktorka swoją stylizacją prosto z czerwonego dywanu wzbudziła spore zainteresowanie. Dlaczego? Zobaczcie sami.

W miniony poniedziałek odbyła się 16. edycja rozdania statuetek magazynu "Gala" - Róże Gali. Jedna z najważniejszych imprez w polskim show-biznesie odbyła się w warszawskim Ufficio Primo. Na czerwonym dywanie pojawiła się prawdziwa plejada polskich gwiazd. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło także Katarzyny Cichopek, która na uroczystej gali bawiła się u boku swojego męża, Marcina Hakiela

Katarzyna Cichopek na Różach Gali - jak wyglądała? 

Gwiazda serialu "M jak Miłość" dość rzadko pojawia się na tego typu wydarzeniach. Kiedy już jednak możemy zobaczyć ją na czerwonym dywanie, aktorka zazwyczaj stawia w swoich stylizacjach na klasykę i prostotę. Tym razem zrobiła wyjątek i mocno nas zaskoczyła. Kasia bowiem pokazała się na gali w czarnym, jakże seksownym kombinezonie, który perfekcyjnie podkreślił jej figurę. Dużo pikanterii całej stylizacji dodał także koronkowy top, który natomiast zmysłowo odsłonił dekolt aktorki. Cichopek postawiła na bardzo mocny look, stąd też czerwona szminka na jej ustach. Aktorka z pewnością wyróżniała się swoją stylizacją spośród innych gwiazd, gdyż w takim wydaniu nie widzieliśmy jej już bardzo dawno.

Ten wieczorowy look gwiazdy wręcz kipi seksapilem. Zgadzacie się z nami? Koniecznie zobaczcie więcej zdjęć Katarzyny Cichopek z wręczenia tegorocznych Róż Gali i oceńcie sami. 

Zobacz wideo

DH

Więcej o: