Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 10. rocznicę ślubu. Pokazali prywatne zdjęcia. "Minęło prawie jak jeden dzień"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętowali 10. rocznicę ślubu. Na ich profilach na Instagramie pojawiły się zdjęcia z kolacji, na którą się wybrali.

20 września 2008 roku Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel powiedzieli sobie "tak" w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem. Do tej pory tworzą jedno z najbardziej szczęśliwych małżeństw w polskim show-biznesie, a w czwartek obchodzili kolejną rocznicę. Tym razem okrągłą - dziesiątą!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Ten ważny dzień świętowali w jednej z warszawskich restauracji. Na zdjęciach, które dodali na Instagramie, możemy zobaczyć, że zachowywali się, jakby byli na pierwszej randce, a nie jak małżonkowie z takim stażem. Nie szczędzili sobie uczuć.

Na górze róże, na dole fiołki, a my się kochamy jak dwa Aniołki. 10 lat oficjalnie razem! (13 nieoficjalnie). Love you - napisała aktorka.

Na profilu tancerza również pojawiło się ich wspólne zdjęcie.

10 lat oficjalnie razem, minęło prawie jak jeden dzień. Świętujemy 10. rocznicę ślubu. Love You - wyznał.
 

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. Niektórzy obserwatorzy zwrócili uwagę na spojrzenie Marcina Hakiela, który jest wpatrzony w żonę.

Gratulacje i życzę jak najwięcej wspólnych lat razem w zdrowiu i miłości.
Wy to do siebie od początku pasowaliście... Szczęścia.
Pani Kasiu, tyle lat razem, a mąż wpatrzony w Panią jak na początku znajomości - zachwycali się.

My również dołączamy się do życzeń! Wszystkiego najlepszego! 

AW

Więcej o: