Meghan Markle wygłosiła swoją pierwszą przemowę jako księżna. Reakcja Harry'ego rozczula. Był zachwycony!

Meghan Markle zachwyciła męża swoją pierwszą oficjalną przemową w roli księżnej Sussex. "Mówiła z serca i bez notatek" - donoszą zagraniczne media.

Meghan Markle jest księżną od maja, ale dopiero teraz miała okazję wygłosić swoją pierwszą oficjalną przemowę w tej roli. W czwartek pojawiła się z mamą i mężem na imprezie promującej książkę kucharską napisaną przez kobiety dotknięte tragicznym pożarem Grenfell Tower, w którym zginęły 72 osoby.

To nie jest tylko książka kucharska. Za każdym przepisem kryje się historia. Czytając przepis, poznajemy osobę, która go stworzyła - mówiła Meghan. 

Księżna w ramach działalności charytatywnej regularnie od stycznia spotykała się z kobietami, gotowała z nimi i finalnie napisała też wstęp do książki. 

Praca nad tym projektem przez ostatnich dziewięć miesięcy była pracą z miłości. Przeprowadziłam się do Londynu niedawno, a te kobiety tak ciepło mnie przywitały - mówiła Meghan.

Przemowy słuchał dumny książę Harry i matka księżnej, Doria Ragland. Całości możecie posłuchać tutaj:

Po wygłoszeniu przemowy Meghan ponownie wzięła udział we wspólnym gotowaniu i, sądząc po zdjęciach, sprawiło jej to dużo radości. 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.