Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski się rozstali? Nagrali wspólnie "zabawną" odpowiedź. Nie do końca wiemy, co o tym myśleć

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się? Książkiewicz zamieściła w sieci kilka filmów, w których to wraz z Markiem Bukowskim dementuje plotki na temat rozpadu ich związku. Wyszło zabawnie?

O tym, że Weronika Książkiewicz spotyka się z Markiem Bukowskim mówiło się w mediach już w sierpniu tego roku. Przypomnijmy, że aktor związany był wcześniej z Ewą Bukowską. Para rozwiodła się jednak po 20 latach małżeństwa, ostatnie 4 lata będąc już w separacji. Bukowski pocieszenie znalazł w ramionach Weroniki Książkiewicz, która przez ostatnie lata była singielką. Ich romans miał rozpocząć się w pracy na planie serialu "Leśniczówka", a już w wakacje paparazzi przyłapali parę na gorących objęciach w centrum Warszawy. 

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się? 

Ostatnio jednak media obiegła informacja, iż związek nie przetrwał próby czasu. Na komentarz pary w tej sprawie nie musieliśmy zbyt długo czekać. Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski postanowili w "żartobliwy" sposób skomentować plotki na temat ich rozstania na InstaStory, gdzie Weronika zamieściła trzy filmy.

Drodzy państwo, w mediach opiniotwórczych ukazała się ostatnio informacja, że Weronika Książkiewicz pogoniła Bukowskiego - powiedział jako pierwszy Bukowski.
Tak, ukazało się wiele artykułów na temat rozstania, w związku z tym poprosiliśmy o komentarz naszego rzecznika prasowego, Żanetę Post - dopowiedziała Weronika.

W roli rzecznika prasowego pary zobaczyliśmy makijażystkę Weroniki, która w "zabawny" sposób próbowała skomentować medialne doniesienia. 

Witam państwa, Żaneta Post. Bukowski pogonił Książkiewicz, czy Książkiewicz pogoniła Bukowskiego, z jaką prędkością biegli? Gdzie przebiegała trasa ich gonitwy? Czy to wszystko widział Felicjan? No trudno mi powiedzieć w tym momencie. Reasumując dementuję wszystko, ona nie jest kobietą, on nie jest mężczyzną, Felek jest Felkiem - wyznała makijażystka.

Wyszło im zabawnie? Myślicie, że Weronika i Marek nadal są razem, a może plotki o ich rozstaniu rzeczywiście zawierają ziarno prawdy? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.