• Link został skopiowany

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski się rozstali? Nagrali wspólnie "zabawną" odpowiedź. Nie do końca wiemy, co o tym myśleć

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się? Książkiewicz zamieściła w sieci kilka filmów, w których to wraz z Markiem Bukowskim dementuje plotki na temat rozpadu ich związku. Wyszło zabawnie?
Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski
Instagram/@weronikaksiazkiewicz/East News

O tym, że Weronika Książkiewicz spotyka się z Markiem Bukowskim mówiło się w mediach już w sierpniu tego roku. Przypomnijmy, że aktor związany był wcześniej z Ewą Bukowską. Para rozwiodła się jednak po 20 latach małżeństwa, ostatnie 4 lata będąc już w separacji. Bukowski pocieszenie znalazł w ramionach Weroniki Książkiewicz, która przez ostatnie lata była singielką. Ich romans miał rozpocząć się w pracy na planie serialu "Leśniczówka", a już w wakacje paparazzi przyłapali parę na gorących objęciach w centrum Warszawy. 

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się? 

Ostatnio jednak media obiegła informacja, iż związek nie przetrwał próby czasu. Na komentarz pary w tej sprawie nie musieliśmy zbyt długo czekać. Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski postanowili w "żartobliwy" sposób skomentować plotki na temat ich rozstania na InstaStory, gdzie Weronika zamieściła trzy filmy.

Drodzy państwo, w mediach opiniotwórczych ukazała się ostatnio informacja, że Weronika Książkiewicz pogoniła Bukowskiego - powiedział jako pierwszy Bukowski.
Tak, ukazało się wiele artykułów na temat rozstania, w związku z tym poprosiliśmy o komentarz naszego rzecznika prasowego, Żanetę Post - dopowiedziała Weronika.

W roli rzecznika prasowego pary zobaczyliśmy makijażystkę Weroniki, która w "zabawny" sposób próbowała skomentować medialne doniesienia. 

Witam państwa, Żaneta Post. Bukowski pogonił Książkiewicz, czy Książkiewicz pogoniła Bukowskiego, z jaką prędkością biegli? Gdzie przebiegała trasa ich gonitwy? Czy to wszystko widział Felicjan? No trudno mi powiedzieć w tym momencie. Reasumując dementuję wszystko, ona nie jest kobietą, on nie jest mężczyzną, Felek jest Felkiem - wyznała makijażystka.

Wyszło im zabawnie? Myślicie, że Weronika i Marek nadal są razem, a może plotki o ich rozstaniu rzeczywiście zawierają ziarno prawdy? 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:

Komentarze (7)

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski się rozstali? Nagrali wspólnie "zabawną" odpowiedź. Nie do końca wiemy, co o tym myśleć

Gosc: ŻORŻ PONIMIRSKI
6 lat temu
NIEZŁA DZIWKA
Gosc: PACYNKA
6 lat temu
RUCHAŁBYM JĄ
Gosc: LEŚNY DRAB
6 lat temu
CIEKAWE JAK BARDZO GŁOŚNO JEJ BURCY W BRZUCHU GDY MA OKRES
Gosc: ŻORŻ PONIMIRSKI
6 lat temu
WSADZAŁBYM JEJ CH...A W DUPĘ
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).