• Link został skopiowany

Książkiewicz już rozstała się z Bukowskim? Jej słowa zdają się to sugerować

Weronika Książkiewicz w rozmowie z reporterem programu "Bywanie na dywanie" wyznała, że znów jest singielką. Ona i Marek Bukowski nie są już parą.
Marek Bukowski / Weronika Książkiewicz
Kapif

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski byli w ostatnim czasie jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Aktorzy poznali się na planie "Leśniczówki", gdzie wcielają się w role Lidii Banach i Krzysztofa Majewskiego. Pomiędzy bohaterami doszło do romansu, a potem, jak donosiły media, emocje przeniosły się także poza plan zdjęciowy.

Niedługo później światło dzienne ujrzały ich pierwsze wspólne zdjęcia. Fotografie pary nie pozostawiały już żadnych wątpliwości - między Książkiewicz a Bukowskim było "coś więcej" niż przyjaźń. Jednak jak donosi "SE", ich płomienny romans dobiegł już końca.

Weronika Książkiewicz i Marek Bukowski rozstali się

Weronika Książkiewicz pojawiła się na poniedziałkowej premierze filmu "Planeta singli 2". Zapytana przez dziennikarza programu "Bywanie na dywanie" w NOWA.TV o to, co zrobić, by nie być singlem, odpowiedziała jednoznacznie.

To w ogóle nie jest pytanie do mnie. To trzeba zapytać specjalisty, kogoś kto jest w związku wieloletnim albo małżeństwie. Jestem ostatnią osobą, która powinna się wypowiadać na ten temat – mówiła Książkiewicz.

Weronika Książkiewicz dodała wręcz, że już bardziej mogłaby się wypowiedzieć w odwrotnej kwestii. 

Na przykład jakbyś chciał wiedzieć, co zrobić, żeby stracić faceta w 10 dni, to ja ci mogę opowiedzieć. Na to jak go znaleźć, spotkać, to nie do mnie – zaznaczyła.

Czyżby zatem chciała przemycić informację, że to już koniec jej związku z Markiem Bukowskim? Jeśli tak, to szkoda. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Dziękujemy za przeczytanie artykułu!

  • Link został skopiowany
Więcej o:

Komentarze (35)

Książkiewicz już rozstała się z Bukowskim? Jej słowa zdają się to sugerować

Gosc: gosc
7 lat temu
Moze w koncu zacznie sie zajmowac synem ktorego podobno tak kocha, niech przestanie opowiadac wszedzie jaka jest cudowna mamusia bo to jest zalosne. Ta dziewczyna jest skoncetrowana w 100% na sobie ma w nosie to dziecko. Caly czas go gdzies podrzuca
Gosc: gość
7 lat temu
Guzik mnie oni obchodzą i nie tylko mnie, jak widać.
Gosc: Ja
7 lat temu
Pan Marek to jakiś wizualny dramat - co w nim widza takie piękne kobiety jak jego była żona czy Weronika??
Zbigniew Białecki
7 lat temu
Kogo to obchodzi?
Zgłoś komentarz

Czy masz pewność, że ten post narusza regulamin?

Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę
Dziękujemy za zgłoszenie

Komentarz został zgłoszony do moderacji

Nadaj nick

Nazwa użytkownika (nick) jest wymagana do oceniania, komentowania oraz korzystania z forum.

Wpisz swój nick
Wystąpił błąd, spróbuj ponownie za chwilę

Użyj od 3 do 30 znaków. Nie używaj polskich znaków, wielkich liter i spacji. Możesz użyć znaków - . _ (minus, kropka, podkreślenie).