Jennifer Lawrence z nowym ukochanym na meczu. Całusom nie było końca! Tak szczęśliwej nie widzieliśmy jej dawno

Jennifer Lawrence od kilku miesięcy ma nowego partnera. Bardzo długo trzymała ich związek w tajemnicy, jednak teraz zostali sfotografowani na meczu.

W czerwcu pojawiły się informacje, że Jennifer Lawrence ma nowego chłopaka. Aktorka unikała mówienia o ich związku, nie pokazywali się także razem. Aż do teraz. Zakochani zostali sfotografowani podczas meczu drużyn New York Rangers i Buffalo Sabers. Aktorka wydawała się być bardziej zainteresowana swoim ukochanym niż rozgrywką.

Jennifer Lawrence ma nowego partnera

Partner gwiazdy "Igrzysk śmierci" nazywa się Cooke Maroney. Ma 33 lata i jest dyrektorem galerii sztuki w Nowym Jorku. Poznała ich przyjaciółka aktorki, Laura Simpson. Okazało się, że idealnie do siebie pasują.

Jak widać na ich ostatnich zdjęciach, łączy ich spora namiętność. Aktorka nie mogła się oderwać od ukochanego. Przytulali się, całowali i ciągle trzymali za ręce. Często także wybuchali śmiechem. Widać, że dobrze czują się w swoim towarzystwie.

Jennifer Lawrence z ukochanym na meczu. Zobacz zdjęcia >>>>

Tym samym zdecydowali się jednak nie trzymać swojego związku z dala od mediów. Czyżby Jennifer wreszcie trafiła na prawdziwą miłość i wiąże z nim przyszłość?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.