Związek Wieniawy i Królikowskiego przechodzi kryzys? Ich komentarze na Instagramie stawiają sprawę jasno

Julia Wieniawa i Antek Królikowski pobili się przed klubem? O tym incydencie informował tygodnik "Twoje Imperium". Jednak komentarze samych zainteresowanych na Instagramie sugerują, że z ich związkiem jest wszystko w porządku.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski są jedną z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Zakochani spotykają się od ponad dwóch lat i do tej pory wydawali się być naprawdę szczęśliwi. Jednak według relacji informatora tygodnika "Twoje Imperium" ich związek przechodzi kryzys.

Julia Wieniawa i Antek Królikowski pobili się pod klubem?

Jak donosi "Twoje Imperium" ostatnio ponoć zaczęli kłócić się przed jednym z klubów. Atmosfera była tak gęsta, że w końcu mogło dojść między nimi do... rękoczynów. 

Uderzyłby ją, gdyby nie powstrzymał go jakiś człowiek stojący obok - relacjonuje reporter tygodnika.

Julia Wieniawa i Antoni KrólikowskiJulia Wieniawa i Antoni Królikowski Fot. 'Twoje Imperium' nr 43, 22-28.10. 2018

Menedżerka aktorki w rozmowie z "Party" lakonicznie skomentowała tę sytuację. My natomiast zerknęliśmy na ich Instagram. Królikowski opublikował bowiem nagranie, w którym poinformował, że od czwartku przechodzi na dietę. 

 
Hahaha - napisała Wieniawa, okraszając komentarz serduszkami.

Julia Wieniawa komentuje post Antka KrólikowskiegoJulia Wieniawa komentuje post Antka Królikowskiego Screen / Instagram / Antek Królikowski

Powodzenia! - dodała po chwili. 

Komentarz Julii Wieniawy na profilu Antka KrólikowskiegoKomentarz Julii Wieniawy na profilu Antka Królikowskiego Screen / Instagram / Antek Królikowski

Wygląda zatem na to, że o żadnym kryzysie nie ma mowy! Podobnie sprawa ma się w drugą stronę. Gdy jedna z fanek aktorki zapytała Wieniawę wprost, czy Królikowski ją bije, ta odpowiedziała mocno ironicznie. 

Komentarz Julii WieniawyKomentarz Julii Wieniawy Fot. juliawieniawa/Isntagram

Słowa gwiazdy "Rodzinki.pl" najwyraźniej spodobały się Antkowi, gdyż odpowiedział jej serduszkami.

Komentarz Antka KrólikowskiegoKomentarz Antka Królikowskiego Screen / Instagram / Julia Wieniawa

Jak myślicie: udają, że wszystko jest ok czy kryzys jest raczej plotką wyssaną z palca? 

MM