Alicja to młodsza siostra Julii Wieniawy. Właśnie debiutuje w serialu. Mamy scenę z jej udziałem

Julia Wieniawa ma młodszą siostrę, Alicję Wieniawę-Narkiewicz. Już niedługo będziemy mogli zobaczyć ją w serialu "Oko za oko". Mamy dla was próbkę jej aktorskiego talentu i scenę z serialu.

Julia Wieniawa bez wątpliwości jest jedną z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia i radzi sobie doskonale. Ma na koncie role w popularnych serialach i filmach, do tego jest ambasadorką firmy kosmetycznej.

W jej ślady chce iść jej młodsza siostra, Alicja. Dziewczynka ma piętnaście lat i już zagrała w serialu.

Julia Wieniawa ma młodszą siostrę. Tak wygląda Alicja

Choć Julka na swoim Instagramie raczej nie pokazuje członków swojej rodziny, to Alicja sama zadbała, żeby było o niej głośno. Dziewczyna dołączyła do obsady serialu "Oko za oko", który będzie można obejrzeć na antenie TV4 już od 3 października. Pierwszy odcinek poleci na Czwórce o godzinie 21.00.

Tak właśnie wygląda Ala na zdjęciu promocyjnym. Jest naprawdę bardzo podobna do siostry:

 

Serial będzie bardzo emocjonujący. Będą kryminalne zagadki, a twórcy obiecują też cięte dialogi i burze uczuć. Ciekawe, jak poradziła sobie przed kamerą młodsza Wieniawa, która wcieliła się tam w postać Zuzy, córki wziętej pani adwokat. Ponoć jej postać ma tam dość obszerny wątek. Alicja będzie zatem grała zbuntowaną nastolatkę, która bardzo przeżyje rozstanie swoich rodziców. Jeśli talent aktorski jest rodzinny, może być całkiem nieźle.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.