Paweł Królikowski o partnerce syna. Zdradził, co myśli o Julii Wieniawie

Julia Wieniawa zawsze może liczyć na ciepłe słowa ze strony rodziny swojego chłopaka. Tym razem o młodej aktorce wypowiedział się Paweł Królikowski, ojciec Antka. Czy widzi Julkę w roli przyszłej synowej?

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski od ponad roku są jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Piękni, zdolni, a w dodatku oboje uwielbiani przez paparazzi. O Julce ciepło wypowiadają się nie tylko koledzy i koleżanki z planu, lecz także rodzina Antka. Zwłaszcza Paweł Królikowski. W rozmowie z "Faktem" ojciec Antoniego nie szczędził Wieniawie komplementów.

Jest jeszcze młodziutka, ale wie, czego chce. Daj Boże, żeby cała polska młodzież miała tak jak ona określone cele w życiu - zachwycał się. 

Trudno nie przyznać mu racji. Julia Wieniawa to wyjątkowo pracowita młoda gwiazda. Złośliwi wytykają jej, że angażuje się wyłącznie w kampanie reklamowe, co nie jest prawdą. Obecnie Julkę można oglądać w dwóch serialach ''Miłość w rytmie serca" oraz ''Rodzinka.pl".

Czy Paweł Królikowski chciałby, żeby Wieniawa stała się częścią ich rodziny? Aktor wykazał się za to bardzo zdrowym podejściem do wychowywania dzieci.

Myślę, że wyrośliśmy już z czasów, że to rodzina wybiera młodym partnerów na życie. Na pewno darzę Antka i Julkę wielką troską, ale nie chcę zbytnio się wtrącać w ich życie.

Juli z całą pewnością miło słyszeć tak ciepłe słowa.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>