Joanna Liszowska dodała zdjęcie córek. Mają takie same włosy, jak ich mama! "Siostrzana przyjaźń"

Joanna Liszowska promowała pierwszy odcinek "Przyjaciółek". Pokazała przy tym swoje córki. Mają takie same włosy, jak ich mama!

Joanna Liszowska zachęcała swoje fanki do obejrzenia pierwszego odcinka najnowszego sezonu "Przyjaciółek". Przy okazji pokazała, jak duże ma już córki.

Joanna Liszowska pokazała dzieci

Przyjaźń powstaje od najmłodszych lat, przez wiele lat. Po wielu latach odkrywamy, że to właśnie ona nas łączy - napisała przy zdjęciu dziewczynek.
 

Obserwatorki od razu zaczęły dopytywać, czy to córki aktorki.

Córeczki? Cudne.
Siostrzana przyjaźń.
Która to twoja córka?

Liszowska nie odpisała na te pytania, ale domyślamy się, że to właśnie jej dzieci, 7-letnia Emma i 5-letnia Stella. Widać, że dziewczynki mają włosy po mamie, prawda?

Joanna Liszowska - partner

Na początku kariery, Liszowska była związana z Robertem Rozmusem. Dzieliła ich spora różnica wieku - 13. lat. Planowali ślub, jednakże ich związek nie przetrwał m.in. z powodu zdrady aktora. Rozstali się w 2004 roku. Kolejnym partnerem Liszowskiej był Tadeusz Głażewski, który oświadczył się jej po miesiącu znajomości. Byli ze sobą cztery lata - zerwali zaręczyny w 2008 roku. Rok później aktorka poznała szwedzkiego milionera, Olę Serneke, właściciela firmy "Bygg& Konsult AB". Para pobrała się w 2010 roku w Bydgoszczy. Owocem ich związku są dwie córki - Emma i Stella.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.