Tajemnicza śmierć 20-letniej modelki. Znaleziono ją martwą na jachcie meksykańskiego miliardera

Sinead McNamara, 20-letnia modelka z Australii, zginęła podczas pobytu w Grecji. Dziewczyna została znaleziona na jachcie meksykańskiego miliardera w stanie krytycznym. Grecka policja usiłuje wyjaśnić, co się stało.

Przez ostatnie cztery miesiące Sinead McNamara pracowała na luksusowym jachcie należącym do meksykańskiego magnata branży wydobywczej, Alberto Baillèresa. Jak podają zagraniczne media, właściciel opuścił pokład tuż po dopłynięciu na wyspę Kefalonia w ubiegły wtorek. McNamara została wraz z załogą. Kilka dni później, w ubiegły piątek, znaleziono ją w tylnej części łodzi.

Sinead McNamara nie żyje. 20-latka zginęła w Grecji

Jak podają media, kobieta była "okręcona liną". W chwili odnalezienia kobiety, na pokładzie znajdowała się załoga. Stan kobiety był krytyczny. 20-latka zmarła podczas transportu helikopterem do prywatnego szpitala w Atenach, podaje BBC

Udzielamy pomocy konsularnej rodzinie Australijki, która zmarła w Grecji – mówi rzecznik Departamentu Spraw Zagranicznych i Handlu.

Śledczy starają się teraz wyjaśnić, co wydarzyło się na pokładzie w czasie dwudniowej nieobecności miliardera na pokładzie. Portal "InKefalonia" donosi, że jej śmierć traktowana jest jako próba samobójcza. 

Sinead McNamara kochała podróże

Sinead McNamara była bardzo aktywna na Instagramie. Jej konto śledziło prawie 30 tysięcy użytkowników platformy. Uwielbiała podróże, które następnie dokładnie relacjonowała w sieci. W jednym z ostatnich postów pisała o pływaniu na wodnych nartach po błękitnych wodach Med. 

 

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.