Jej partner chciał, by była grubsza. Rzuciła go i od tamtej pory schudła 70 kilogramów

Christine Carter schudła 70 kilogramów. Jej przemiana jest imponująca. Dziś jako trenerka fitness pomaga innym kobietom w walce z otyłością.

Christine Carter na początku 2014 roku przy wzroście zaledwie 165 centymetrów ważyła aż 124 kilogramy. Problemy z nadmiernym jedzeniem zaczęły się, kiedy kobieta rzuciła palenie. Na "śmieciowe" jedzenie zaczęła wydawać wówczas 2000 dolarów miesięcznie.

A chłopak jej w tym nie pomagał. Na rękę było mu to, że przybiera na wadze, ponieważ przez to traciła poczucie własnej wartości . Była od niego uzależniona.

Mój były chłopak cały czas mnie kontrolował. Mówił mi, w co mam się ubierać, nie chciał, żebym miała jakichkolwiek przyjaciół. Chciał, żebym była gruba, żebym od niego nie odeszła. Posiadając tak wielką nadwagę czułam, że nie zasługuję na nic lepszego. Zamiast być "gruba i szczęśliwa", byłam po prostu gruba - pisała Carter na Instagramie.
Zamiast radzić sobie z problemami uczuciowymi, zagłuszałam je jedzeniem. Wstawałam z łóżka i jadłam. Jadłam przez cały dzień. Nie myślałam o niczym innym. Czasami budziłam się w środku nocy tylko po to, aby iść do lodówki - dodała. 

Gdy wujek dziewczyny nie rozpoznał jej na jednym z rodzinnych zjazdów, Christine postanowiła się za siebie wziąć. Sytuacja ta bardzo ją dotknęła, ale jednocześnie zmotywowała do pracy nad ciałem.

Christina Carter przed i po metamorfozie. ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Christine Carter poddała się rękawowej resekcji żołądka. Dzięki operacji udało się go zmniejszyć aż o 70 procent. W krótkim czasie zrzuciła 22 kilogramy. Ale to był dopiero początek. Sam zabieg nie przyniesie pozytywnych skutków, jeśli nie włożymy w to odpowiednio dużo pracy. Carter uczęszczała więc na zajęcia z trenerem personalnym, który opracował dla niej specjalną dietę i ćwiczenia. 

Dzięki ciężkiej pracy Christine ostatecznie schudła aż 70 kilogramów. Ćwiczenia i dieta nie tylko zmieniły jej ciało, ale także życie. Dziś jest pewną siebie i atrakcyjną kobietą. Inspiruje i pracuje z innymi, by ich życie także stało się lepsze. 

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.