Ben Affleck przyłapany na randce z o 24 lata młodszą modelką "Playboya". Po publikacji tych zdjęć jego dziewczyna usunęła Instagram

Ben Affleck został sfotografowany na randce z 22-letnim króliczkiem "Playboya". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że oficjalnie jest w związku z producentką telewizyjną, Lindsay Shookus.

Ben Affleck po rozstaniu z żoną i matką swoich dzieci, Jennifer Garner, związał się z producentką telewizyjną, Lindsay Shookus. Para nie tylko nie ukrywała się już przed paparazzi, ale pojawiła się też razem na gali Emmy. Wygląda jednak na to, że ich związek należy już do przeszłości.

Ben Affleck na randce z modelką "Playboya"

Kilka dni temu aktor został przyłapany na randce z Shauną Sexton, 22-letnią modelką, która pozowała m.in. dla "Playboya". Na Instagramie chętnie chwali się odważnymi zdjęciami:

 

Affleck świętował prawdopodobnie swoje 46. urodziny. Choć para bardzo unikała paparazzi i dbała o to, by nie znaleźć się na wspólnym zdjęciu, to kilka dni później stwierdziła najwidoczniej, że szkoda zachodu. W niedzielę sfotografowano ich razem. Humor zdecydowanie im dopisywał. 

BEN AFFLECK Z NOWĄ DZIEWCZYNĄ - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Jest to o tyle dużym zaskoczeniem, że jeszcze do niedawna gwiazdor był widywany z Lindsay Shookus. Producentka po wycieku zdjęć jej (byłego?) chłopaka z nową wybranką usunęła swoje konto na Instagramie. 

Ben Affleck i związki

Ben Affleck ma na koncie głośny i bardzo medialny związek z Jennifer Lopez, po którym miał się w końcu ustatkować u boku Jennifer Garner. Para doczekała się trojga dzieci, ale małżeństwo niestety nie przetrwało. W 2015 roku ogłosili rozstanie.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.