Jennifer Garner PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Affleckiem. "Straciłam marzenie o...". Komentuje też plotki o zdradzie

Jennifer Garner i Ben Affleck dziewięć miesięcy temu podali szokującą informację o planowanym rozwodzie. Aktorka do tej pory sprawy nie komentowała. Otworzyła się w wywiadzie dla "Vanity Fair".
Garner o rozstaniu z Affleckiem "Straciłam marzenie...". Komentuje też plotki o zdradzie Jennifer Garner i Ben Affleck oficjalnie zakończyli związek pod koniec czerwca zeszłego roku. W przeddzień 10. rocznicy ślubu w oświadczeniu dla mediów poinformowali, że planują rozwód, ale nadal będą "kroczyć w przyjaźni, miłości i zobowiązaniu wspólnego wychowania dzieci". Na tym oficjalne komentarze się skończyły - do teraz. Aktorka udzieliła długiego wywiadu magazynowi "Vanity Fair", w którym odniosła się do zawirowań w życiu prywatnym. Ci, którzy liczyli na pranie brudów i ostre słowa o byłym partnerze, musieli się rozczarować. To było prawdziwe małżeństwo, nie miłość na pokaz. Bardzo zależało mi na tym, by tak zostało. Niestety, nie udało się - stwierdziła gwiazda. Garner przyznała, że mimo rozpadu małżeństwa, Affleck nadal pozostaje miłością jej życia. Nie wyszłam za gwiazdora Hollywood, wyszłam za niego. Gdybym mogła cofnąć czas, znów bym to zrobiła. Jest miłością mojego życia. Co na to poradzę? Jest najwspanialszą i najbardziej charyzmatyczną osobą jaką znam. Ma też skomplikowaną osobowość. Zawsze powtarzałam: "jeśli jego blask świeci w twoją stronę, czujesz to. Kiedy odwraca się w inną, jest zimno. On potrafi rzucać cień - tak aktorka opisała byłego męża w magazynie. Dobrego zdania o małżonku nie zmieniły nawet plotki o rzekomych zdradach Afflecka. Najgłośniej było o sekretnym związku z 28-letnią nianią dzieci gwiazdorskiej pary. Garner zmierzyła się i z tym tematem. Byliśmy w separacji kilka miesięcy przed tym, zanim w ogóle usłyszałam cokolwiek o niani. Ona nie miała nic wspólnego z naszą decyzją o rozwodzie. Czy zachowała się nierozsądnie? Oczywiście. Dla dzieci to nie jest dobra rzecz, kiedy ich niania nagle znika z ich życia - stwierdziła. Na koniec aktorka dodała, że podtrzymuje chęć utrzymania dobrych stosunków z Affleckiem dla dobra trójki dzieci. Najważniejsze są teraz dzieci i obydwoje się co do tego zgadzamy. Jasne, straciłam marzenie o zatańczeniu z mężem na weselu córki. Ale powinniście zobaczyć ich twarze, kiedy tata zjawia się w drzwiach. Jeśli widzisz, że twoje dzieci tak bardzo kogoś kochają, zrobisz wszystko, co możesz, żeby być przyjacielem tej osoby - przekonywała Garner.

Jennifer Garner i Ben Affleck oficjalnie zakończyli związek pod koniec czerwca zeszłego roku. W przeddzień 10. rocznicy ślubu w oświadczeniu dla mediów poinformowali, że planują rozwód, ale nadal będą "kroczyć w przyjaźni, miłości i zobowiązaniu wspólnego wychowania dzieci". Na tym oficjalne komentarze się skończyły - do teraz. Aktorka udzieliła długiego wywiadu magazynowi "Vanity Fair", w którym odniosła się do zawirowań w jej życiu prywatnym. Ci, którzy liczyli na pranie brudów i ostre słowa o byłym partnerze, musieli się rozczarować.

To było prawdziwe małżeństwo, nie miłość na pokaz. Bardzo zależało mi na tym, by w nim zostać. Niestety, to się nie udało - zaczęła.

Dalej przyznaje, że mimo rozpadu małżeństwa, Affleck nadal pozostaje miłością jej życia.

Nie wyszłam za gwiazdora Hollywood, wyszłam za niego. Gdybym mogła cofnąć czas, nadal bym to zrobiła. Jest miłością mojego życia. Co na to poradzę? Gdziekolwiek się nie znajdzie, jest najbardziej wspaniałą i charyzmatyczną osobą. Ma skomplikowaną osobowość. Zawsze powtarzałam: "jeśli jego blask świeci w twoją stronę, czujesz to. Kiedy odwraca się w inną, jest zimno. On potrafi rzucać cień - opisała byłego męża w magazynie.

 

 2015 RAMEY PHOTO 310-828-3445 June 10th 2015 - Brentwood??Ben Affleck and Jen Garner take Seraphina for lunch in Bentwood. 061015 KISS KISS/ 2015 RAMEY PHOTO 310-828-3445 / KISS

 

Dobrego zdania o małżonku nie zmieniły nawet plotki o rzekomych zdradach Afflecka. Najgłośniej było o sekretnym związku z 28-letnią nianią dzieci gwiazdorskiej pary. Garner zmierzyła się i z tym tematem.

Byliśmy w separacji kilka miesięcy przed tym, zanim w ogóle usłyszałam cokolwiek o niani. Ona nie miała nic wspólnego z naszą decyzją o rozwodzie. Czy zachowała się nierozsądnie? Oczywiście. Dla dzieci to nie jest dobra rzecz, kiedy ich niania nagle znika z ich życia - stwierdziła.

Garner przez cały wywiad wypowiada się z ogromną klasą i jeśli wbija szpilę byłemu mężowi, robi to bardzo subtelnie. Czy powyższą wypowiedzieć możemy interpretować jako potwierdzenie plotek o romansie? (Nawet jeśli nie to było bezpośrednią przyczyną rozstania).

Na koniec aktorka dodała, że jej zamiar utrzymania dobrych stosunków z Affleckiem dla dobra trójki dzieci, na pewno nie zmieni się.

Najważniejsze są teraz dzieci i obydwoje się co do tego zgadzamy. Jasne, straciłam marzenie o zatańczeniu z mężem na weselu córki. Ale powinniście zobaczyć ich twarze, kiedy tata zjawia się w drzwiach. Jeśli widzisz, że twoje dzieci tak bardzo kogoś kochają, zrobisz wszystko, co możesz, żeby być przyjacielem tej osoby.

 

 

EK

Więcej o:
Komentarze (3)
Jennifer Garner PIERWSZY RAZ o rozstaniu z Affleckiem. "Straciłam marzenie o...". Komentuje też plotki o zdradzie
Zaloguj się
 • czik

  Oceniono 5 razy 5

  ma dziewczyna klasę trzeba przyznać.

 • malwach1

  Oceniono 1 raz 1

  Jennifer zawsze miała klasę i jest po prostu dobrą osobą. A Ben nie dorósł do bycia facetem.

 • Gość: p_p

  0

  a co ona taka wyprzerabiana na tej okładce, jakby nie napisali kto to, yo bym nie poznała...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX