Lewandowska zabrała Klarę na jogging. "Wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy". W końcu zareagowała na zaczepki

Anna Lewandowska pochwaliła się kolejnym zdjęciem z córką. W komentarzach oprócz miłych słów przeczytała, że... gwiazdorzy. Odniosła się do zaczepki internautki.

Anna Lewandowska stale na swoim profilu chwali się zdjęciami z córką. Klara towarzyszy jej podczas treningów, wyjazdów na obozy, a teraz uczestniczyła z mamą w joggingu.

Lewandowska oskarżona o gwiazdorzenie

Pod zdjęciem trenerki i jej córki umieszczonej w specjalnym wózku, jedna z fanek zarzuciła "Lewej", że gwiazdorzy, a wspólne bieganie z dzieckiem to zabieg robiony pod publikę.

 
Biegać z dzieckiem w wózku to chyba lekka przesada ... Co zrobią ludzie dla rozgłosu. Mówią, że pieniądze nie zmieniają ludzi, a Pani Ania jest doskonałym przykładem - wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy - zarzuciła internautka.

Lewandowska jest jedną z osób, która wyjątkowo często spotyka się w sieci z hejtem. Nie zawsze jednak reaguje na zaczepki. Tym razem odniosła się do komentarza.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią, która oceniła, że bieganie z wózkiem to gwiazdorzenie:) Cieszę się, że mamy tyle gwiazd w Polsce, prawda mamuśki? Pozdrawiam wszystkie biegające mamy - odpisała.

Niestety, wydaje nam się, że takie negatywne wpisy szybko nie znikną spod postów "Lewej". Choć ona pewnie się do nich przyzwyczaiła, to na pewno nie jest jej miło czytać takie słowa.

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>