Edyta Górniak nie przyszła na ślub Joanny Krupy. Konflikt? Modelka powiedziała nam, jak było

Edyta Górniak przyjaźni się z Joanną Krupą, ale mimo to nie pojawiła się na jej ślubie. W mediach pojawiły się plotki o konflikcie gwiazd, my wiemy jak było naprawdę.

Edyta Górniak i Joanna Krupa przyjaźnią się nie od dziś. Razem spędzają dużo czasu przede wszystkim w Los Angeles, również ich rodziny się polubiły. Mimo to piosenkarki zabrakło na ślubie modelki, na którym rzekomo miała nawet zaśpiewać. W mediach zaczęto snuć domysły, że panie się pokłóciły, ale okazuje się, że nic bardziej mylnego.

Poprosiliśmy Joannę Krupę o wyjaśnienie tej sytuacji. Wyznała, że Edyta Górniak oczywiście miała zaproszenie na jej ślub, ale nie mogła z niego skorzystać, o czym uprzedziła przyjaciółkę dużo wcześniej.

Bardzo mi jest smutno, że ktoś wymyślił coś takiego. I mi krzywdę zrobił, i Edycie, bo jesteśmy przyjaciółkami. Wiedziałam już wcześniej, że Edytka nie będzie mogła przyjść - powiedziała Krupa w rozmowie z Plotek.pl.

Co jeszcze zdradziła nam modelka? Więcej dowiecie się z naszego wideo.

Joanna Krupa już po ślubie

Joanna Krupa ponownie wyszła za mąż w sobotę, 4 sierpnia. Modelka poślubiła Douglasa Nunesa. Skromna uroczystość odbyła się w Krakowie. Wśród gości pojawił się Dawid Woliński, Joanna Jabłczyńska, a także siostra Krupy, Marta.

WJ

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (4)
Edyta Górniak nie przyszła na ślub Joanny Krupy. Konflikt? Modelka powiedziała nam, jak było
Zaloguj się
 • Gość: gosć

  Oceniono 1 raz 1

  Do diabła już z tymi ludźmi wymyślają takie bzdety z du...y

 • Gość: jan

  Oceniono 1 raz 1

  Dlaczego takie farmazony wymyślają skąd się to u ludzi bierze ta nienawiśc

 • Gość: Patrycja

  0

  Edyta Górniak nie pojechała na slub się bawić bo jej mama jest w szpitalu, dlatego też zrezygnowała z uczestniczenia w the voice Kids. I chyba nikt by się bawić nie poszedł będąc na jej miejscu.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz -1

  Marta bardzo ładnie wygląda po porodzie Ale jej mąż to dopiero PRZYSTOJNIAK !!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX