Agnieszka Kaczorowska spieszy się do ślubu. Czyżby był ku temu jakiś powód? Media mają podejrzenia

Agnieszka Kaczorowska nie ukrywa, że bardzo chce już zostać żoną ukochanego, Macieja Peli. Niektórzy domyślają się, że ma poważny powód. Domyślacie się?

Niedawno bawiła się na swoim wieczorze panieńskim, za niedługo zostanie żoną. Agnieszka Kaczorowska nie odkłada w czasie ślubu z ukochanym, Maciejem Pelą. Media spekulują, że... tancerka być może jest w ciąży i to właśnie stąd ten pośpiech.

Zobacz też: Agnieszka Kaczorowska dodała więcej zdjęć z wieczoru panieńskiego. Ślub tuż-tuż!

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spotykają się 7 miesięcy. Od samego początku mówili, że traktują ten związek bardzo poważnie i wiążą ze sobą przyszłość. Mimo wszystko bardzo chronią swoją prywatność. Nie wiadomo nic o ich ślubie, a szczegóły zbliżającej się uroczystości utrzymane są w tajemnicy. Jednak sądząc po tym, że Kaczorowska świętowała już swój wieczór panieński, możemy się spodziewać, że jest to kwestia najbliższych tygodni.

Ona kompletnie odcięła się od celebryckiego światka. Jakby zapadła się pod ziemię - zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium" tancerka, która pracuje w "Tańcu z Gwiazdami". - Nie ma z nią kontaktu, ale też nikt o to specjalnie nie zabiega... Nie słyszałam, żeby zaprosiła kogoś od nas, tancerzy, na ślub - dodała.
 

Media spekulują, że pośpiech być może jest związany z tym, że Kaczorowska chciałaby już mieć rodzinę i dziecko. Od pewnego czasu na jej Instagramie pojawia się coraz więcej zdjęć i nagrań jej kilkumiesięcznej siostrzenicy, co może świadczyć o tym, że tancerka poczuła instynkt macierzyński. Jak na razie nie widać po niej ciążowych kształtów, sama też nie potwierdziła tego, czy spodziewa się dziecka.

Jedno jest pewne - jej związek z Maciejem Pelą rozwija się w ekspresowym tempie.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.