Ślub Agnieszki Kaczorowskiej już w sobotę? Znamy szczegóły nadchodzącej ceremonii. "Zero gwiazd!"

Agnieszka Kaczorowska niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Znamy szczegóły nadchodzącego wydarzenia.

Agnieszka Kaczorowska w kwietniu zaręczyła się z Maciejem Pelą. Ślub zbliża się coraz większymi krokami. Tancerka miała już nawet swój wieczór panieński

Agnieszka Kaczorowska bierze ślub - szczegóły

Według "Faktu" ceremonia ma odbyć się już w najbliższą sobotę, 28 lipca. Jeśli czekacie na zdjęcia z hucznej imprezy, to musimy was rozczarować. Tabloid podaje, że para zamierza urządzić kameralne przyjęcie, na które zaprosi tylko najbliższą rodzinę.

Nie będzie dużo osób, planowanych jest około 50 gości. No i zero gwiazd! - zdradził informator.
Agnieszka jest zmęczona show-biznesem. Nieraz sparzyła się na znanych ludziach i z nikim z gwiazd już się nie przyjaźni. Nie chce na weselu plotkarzy, którzy mącą. Od kiedy jest z Maćkiem, odcięła się od nich. Zauważyła, że gdy otacza się głównie rodziną, jest szczęśliwsza - dodał.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

O związku Kaczorowskiej i Peli dowiedzieliśmy się w lutym. Para jednak ponoć spotykała się już od kilku miesięcy. Pierwszy raz oficjalnie pokazali się na gali "Osobowości i sukcesy roku 2018". Pela podobno zostawił dla niej swoją narzeczoną.

Pela to instruktor w szkole Danceworld (należącej do Kaczorowskiej). Wybranek aktorki od 11 lat trenuje hip-hop i freestyle. Mogliśmy go oglądać w 3. edycji "You Can Dance".

Czy wesele będzie skromne? Dowiemy się pewnie po fakcie. Mamy nadzieję, że Kaczorowska zdjęciami z wesela pochwali się równie chętnie jak tymi z wieczoru panieńskiego.

MT