Maja Hyży niedawno dodała zdjęcie płaskiego brzucha, teraz pozuje w luźnej sukience. Fanka: Jesteś w ciąży. Też to widzicie?

Maja Hyży na jednym z ostatnich zdjęć pozuje w luźnej sukience. Fanka wyznała, że na początku pomyślała, że celebrytka jest w ciąży.

Maja Hyży jest matką 6-letnich bliźniaków: Wiktora i Alexandra. Na Instagramie nie ukrywa, że jest szczęśliwie zakochana. Nic więc dziwnego, że fanki mogły pomyśleć, że celebrytka spodziewa się dziecka.

Maja Hyży w ciąży?

Przez moment myślałam, że jesteś w ciąży.

Taki komentarz pojawił się pod zdjęciem, na którym Maja Hyży pozuje w luźnej sukience. Te spekulacje rozbawiły celebrytkę, która odpowiedziała fance:

Haha, dzięki - nie kryła rozbawienia.

Też widzicie tutaj jakieś krągłości? Jednak opis, który dodała, skutecznie rozwiewa wszelkie wątpliwości. Maja Hyży, która niedawno jeszcze narzekała na swoje niedoskonałości, o czym pisaliśmy TUTAJ, teraz przyznała się, że chce... przytyć.

 

Maja Hyży - waga

W tym celu poprosiła fanów o rady, jak mogłaby przybrać na wadze. Wielu proponuje jej ćwiczenia i siłownię, inni... picie piwa. Maja Hyży chętnie wchodzi w kontakty z internautami, dzięki czemu możemy dowiedzieć się, że aktywność fizyczną zaczyna od września, a piwa nie znosi.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.