Maja Hyży wytatuowała na plecach rysunek swoich dzieci. Jest gigantyczny. "Pomysłowo" vs. "Zdecydowanie nie"

Maja Hyży wytatuowała na plecach rysunek swoich dzieci. W sieci rozwinęła się na ten temat dyskusja.

Maja Hyży pochwaliła się na Instagramie swoim nowym tatuażem. Jak się okazuje, artystka wytatuowała na plecach rysunek swoich dzieci.

Kto z Was odważyłby się wytatuować rysunek swojego dziecka?? Przedstawiam Wam dzieło moich dzieci. Gdy mieli 3 latka w ten sposób rysowali siebie i mnie z Batim. Było to dla mnie tak wyjątkowe i wyróżniające się że chciałam to uwiecznić na stałe. A teraz podzielić się również z Wami. Tatuaż przedstawia dwie strony. Jedna jakby rysowana ręką moich dzieci druga jakby rzeczywista. Wszystko w charakterze Watercolor - napisała w poście. 

Jest to dla mnie bardzo ważny i sentymentalny tatuaż a dzieci są przeszczęśliwe że to właśnie Ich rysunek mam na łopatce. Piszcie proszę co sądzicie bo jestem ciekawa - dodała.

 

W komentarzach nie brakowało "ochów" i "achów". 

Jak najbardziej jestem na tak!

Obłędnie i pomysłowo.

Pierwszy raz widzę taki pomysł. Ekstra!

Co sądzę? Coś pięknego! Mnie osobiście takie coś wzrusza.

Miłość po prostu. A tatuaż super. Indywidualny, personalny i dla Ciebie ma największe znaczenie. I to jest piękne.

Coś pięknego, pamiątka na całe życie. Rysunek dzieci zawsze gdzieś może się zapodziać, a tak zostaje dla pani na zawsze... Pięknie, pięknie, pięknie - czytamy.

Pojawiły się jednak także głosy krytyki. 

Niestety te dwa tatuaże w mojej opinii gryzą się ze sobą strasznie, dwa style, dwie inne bajki, ale oczywiście to Tobie ma się podobać. Tatuaże to bardzo indywidualna sprawa, ale ja nie mieszałabym stylów.

Ja wolałabym wsadzić obrazek w ramkę lub schować na pamiątkę niż tatuować.

Zdecydowanie na nie! Nie pasują kompletnie te tatuaże, a obrazek umieściłabym na pamiątkę w ramce. Przykro mi, ale takie jest moje zdanie.

A wystarczyłoby powiesić na lodówce... Przykro mi - niestety nie przemawia do mnie, tatuaż powinien być wyróżniającą się ozdobą a nie ,"czymś wyróżniającym się". Ale to tylko moje zdanie - pisała druga strona.

A wy co o tym myślicie?

MM

________________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.