The Weeknd aż do teraz nie chciał potwierdzić, że wrócił do byłej. W końcu się złamał. Wszystko przez nagranie fana

Plotki, że Bella Hadid i The Weeknd wrócili do siebie, krążyły od dawna. Po tym jak zostali przyłapani na randce w Tokio, wokalista przestał ukrywać, że znów spotyka się z modelką.

Bella Hadid i The Weeknd od kilku miesięcy znów są widywani razem. Choć zdjęcia całującej się pary zrobione w Cannes były dosyć jednoznaczne, to ani wokalista, ani modelka oficjalnie nie potwierdzili, że znów się spotykają. 

The Weeknd już nie ukrywa związku z Bellą Hadid

Obecnie Bella i The Weeknd przebywają razem w Tokio, co wyszło na jaw dzięki wrzuconemu do sieci wideo. 

W obliczu kolejnych dowodów Abel (bo tak naprawdę nazywa się The Weeknd)  postanowił potwierdzić na Instagramie, że faktycznie spędza czas ze swoją byłą i oznaczył ją na zdjęciu z Tokio.

 

Oczywiście można by powiedzieć, że to jeszcze nic nie znaczy, a Bella i Abel pozostają w stosunkach koleżeńskich, ale chyba nikt w to nie wierzy, patrząc na takie zdjęcia:

Bella Hadid, The WeekndBella Hadid, The Weeknd East News

Bella Hadid i The Weeknd spotykali się od kwietnia 2015 roku do listopada 2016. Krótko po rozstaniu wokalista zaczął się umawiać z Seleną Gomez, ale ich związek przetrwał tylko kilka miesięcy. Podobno szybko zatęsknił wtedy za byłą dziewczyną, a ta przyjęła go z powrotem. Ciekawe na jak długo tym razem. 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.