Ochroniarz Belli Hadid odepchnął fotoreporterkę. Co na to modelka? Jej reakcja zaskoczyła wszystkich

Bella Hadid pokazała wczoraj, że nie pozwoli, żeby w jej obecności ktokolwiek naruszał nietykalność cielesną innej kobiety.

Bella Hadid pojawiła się na środowym pokazie mody Michaela Korsa. Show było częścią nowojorskiego Fashion Weeku. Od razu po wyjściu modelka została otoczona przez namolnych paparazzi. Na szczęście, jak na wielką gwiazdę przystało, mogła liczyć na swoją ochronę.

Jednak w pewnym momencie "bodyguard" odepchnął jedną z fotoreporterek, żeby zrobić przejście dla gwiazdy wybiegów. Modelka zareagowała natychmiast i solidarnie stanęła w obronie kobiety.

Nie dotykaj jej - krzyknęła i odepchnęła bodyguarda.

Zapytała fotoreporterkę, czy wszystko w porządku i jeszcze raz stanowczo zwróciła się do ochroniarza, by jej więcej nie dotykał.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYDARZENIA<<<

Bella Hadid tego wieczoru wyglądała rewelacyjnie. Założyła czerwony komplet, do którego dobrała sportowe buty. Kreacja odkrywała jej płaski brzuch. Koniecznie zobaczcie wideo z całego wydarzenia. Jak oceniacie tę dość ostrą reakcję modelki?

AG

Więcej o:
Komentarze (3)
Ochroniarz Belli Hadid odepchnął fotoreporterkę. Co na to modelka? Jej reakcja zaskoczyła wszystkich
Zaloguj się
 • Gość: asderftyhjhi

  Oceniono 11 razy 7

  a kim jest ta panna , że ma ochrone prawie jak Trump? Zwykła modelka , ale zachowała się poprawnie, bo ten ochroniarz to jakiś debil i cham.

 • Gość: basa

  Oceniono 2 razy -2

  super
  nie wiem kim jest ta Pani, ale jak pchał mężczyznę nie zareagowała bo lepiej sprzedaje się obrona kobiet.

 • Gość: haha

  Oceniono 2 razy -2

  Wszystko to pod publikę stanela super modelka (a kto to ogóle jest) w obronie haha dobre

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX