Dawid Kwiatkowski nagrał piosenkę, w której... rapuje! Takiego go jeszcze nie znacie

Dawid Kwiatkowski zaprezentował się z zupełnie nowej odsłony. Muzyk nagrał piosenkę, w której rapuje.

Dawid Kwiatkowski zasłynął z nagrywania utworów pop i romantycznych ballad, którymi szybko zdobył serca milionów Polek. Tymczasem wokalista postanowił spróbować czegoś zupełnie nowego.

Dawid Kwiatkowski rapuje

Wczoraj na kanale na Youtubie Dawida Kwiatkowskiego pojawił się teledysk do nowej piosenki artysty pt. "Sam". Kwiatkowski napisał pod wideo:

Słuchacie właśnie utworu, który jest całkiem inny niż reszta na płycie. To nie jest singiel. To modlitwa o lepsze jutro dla tych, którzy w swoim życiu wiele razy przeszli na czerwonym świetle i niestety, odbiło się to na ich życiu.

Jak się okazuje, jest to utwór, który przedstawia Dawida w zupełnie innym świetle. Wszystko za sprawą tego, że piosenkarz rapuje! Jak wyszło? Posłuchajcie sami:

 

Pod teledyskiem pojawiły się komentarze zachwyconych fanów. Wszystko wskazuje na to, że przypadło im do gustu nowe wydanie muzyka.

Pięknie, Dawid. Klasycznie. 
Wyszło mega! Powinieneś częściej rapować!
Bardzo mi się podoba! Nie mogę się doczekać następnej płyty!

Dawid Kwiatkowski nagrał nowy teledysk

Sporo komentarzy internautów dotyczy samego teledysku do piosenki "Sam". Dawid Kwiatkowski zdecydował się nakręcić wideoklip na ulicach Gorzowa. Jest to zresztą miejscowość, z której muzyk pochodzi.

O swoim pomyśle poinformował uprzednio władze miasta. Jak podaje Pudelek.pl., urzędnicy specjalnie na przyjazd Dawida odmalowali pasy i wstrzymali ruch na ulicy, na której nagrywany był teledysk.

Było warto?

KS

Byliśmy na czerwonym dywanie podczas EMA. Zobaczcie, co zrobił Kwiatkowski, żeby wyróżnić się z tłumu gwiazd. Strzał w dziesiątkę!

Więcej o: