Omenaa Mensah rzadko pokazuje partnera i dzieci. Teraz zrobiła wyjątek! Pochwaliła się wspólnymi wakacjami

Omenaa Mensah rzadko pokazuje swoje prywatne zdjęcia. Udało jej się przecież ukryć swoją drugą ciążę! Tym razem jednak zrobiła wyjątek i pokazała, jak się bawi z rodziną na wakacjach w Szwajcarii.

Omenaa Mensah jakiś czas temu zniknęła z mediów. Nikt nie wiedział, co się z nią działo. Dopiero później wyjaśniła, że zrobiła to, bo była w drugiej ciąży. Teraz zdecydowała się na coś, co bardzo rzadko robi. Pokazała zdjęcia ze swoich wakacji z rodziną.

Omenaa Mensah pokazuje prywatne zdjęcia

Omenaa Mensah pojechała z partnerem i najmłodszym dzieckiem do Szwajcarii. 

Popularna dziennikarka podzieliła się kilkoma malowniczymi fotografiami z tej wyprawy. Pokazała m.in. malownicze zdjęcie z hotelu, z którego roztacza się nieziemski widok na piękne jezioro. Sama przyznała, że to miejsce bardzo działa jej na wyobraźnię. Napisała pod zdjęciem:

Kiedy "widok jutra"  jest inspiracją... do bycia lepszym człowiekiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<<

Pochwaliła się też, że zdobyła szczyt Piz Corvatsch, który do niskich nie należy - wznosi się na wysokość 3 451 m.n.p.m. Ciekawe, czy zabrała swojego maluszka na tę górską wyprawę? Tego na zdjęciach nie widać.

Również jej partner, Rafał Brzoska, pokazał kilka uroczych zdjęć z ich wspólnej wyprawy, na którą zabrali malucha. Wiemy, że wszyscy troje zjedli kolację na tarasie z szałowym widokiem na szwajcarskie góry i górskie jezioro. Takich wakacji można im tylko pozazdrościć!

Fani są zachwyceni tym, co zobaczyli:

Jaki cudny widok?! Żeby tak budzić się codziennie i wychodzić na taki balkon, bajecznie.
Super relaksik i piękne miejsce.
Udanego weekendu.
Cudowny widok.

A Wam jak się podobają atrakcje, jakie ma do zaoferowania Szwajcaria? 

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.