Emilia Komarnicka dopiero urodziła syna i już pokazała się na ściance. Po ciążowych krągłościach ani śladu!

Emilia Komarnicka-Klynstra tydzień temu poinformowała fanów, że została mamą. Aktorka w błyskawicznym tempie wraca do formy sprzed ciąży.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra pod koniec czerwca zostali rodzicami. Aktorka poinformowała o tym fakcie na swoim Instagramie, zdradzając również płeć dziecka: para doczekała się syna.

Młoda mama jednak się nie oszczędza i kilka dni temu mogliśmy ją zobaczyć na Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji Polskiej "Dwa Teatry". Aktorka pojawiła się na ściance u boku męża, a jej figura zupełnie nie zdradzała, że niedawno urodziła syna. 

EMILIA KOMARNICKA-KLYNSTRA - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Komarnicka znana z "Na dobre i na złe" zaprezentowała się w czarnej sukience ze sporym dekoltem. Kreacja była opięta i podkreślała świetną figurę aktorki. Jej brzuch jest już niemal płaski. 

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra 

Para grała razem w serialu "Na dobre i na złe". Ich relacja zaowocowała ślubem, który wzięli w tajemnicy. Dopiero po ceremonii zdecydowali się na udostępnienie w sieci zdjęcia z tego ważnego dla nich dnia. Mieliśmy też okazję zobaczyć suknię panny młodej oraz zdjęcia z podróży poślubnej. Pod koniec czerwca para doczekała się syna.

Mikołaj Krawczyk na planie "Pierwszej Miłości" zakochał się 2 razy. A pamiętacie, jak zaczął się romans Curuś i Farrela?

WJ

Więcej o: