Justyna Żyła wystąpi w nowej edycji "Agent-Gwiazdy"? Ponoć dostała taką propozycję. Zadzwoniliśmy do TVN-u

Przed Justyną Żyłą wielka kariera? Tabloid donosi, że żona Piotra Żyły wystąpi w najnowszej edycji programu "Agent - Gwiazdy". A jaka jest prawda? Skontaktowaliśmy się ze stacją TVN, która zdementowała jej udział w show.

Justyna Żyła to osoba, o której od tygodni jest głośno. Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy kobieta ujawniła szczegóły kryzysu w swoim związku i zarzuciła Piotrowi Żyle zdradę. Niedługo później żona skoczka pojawiła się na okładce magazynu "Playboy". Jakiś czas temu powstały spekulacje o tym, że Justyna napisze książkę kulinarną. Ale to jeszcze nie koniec.

Justyna Żyła wystąpi w programie "Agent - Gwiazdy"?

"Super Express" donosi, że Justyna Żyła zamierza wykorzystać swoje pięć minut i wystąpi w najnowszej edycji programu "Agent - Gwiazdy". Postanowiliśmy dowiedzieć się, ile jest prawdy w tej plotce i skontaktowaliśmy się z TVN-em. Jak się okazuje, Justyna nie otrzymała propozycji wzięcia udziału w show.

Nie ruszyły jeszcze prace nad nowym "Agentem", więc nie sądzę, żeby Justyna otrzymała taką propozycję - powiedziała Karolina Kurek, odpowiedzialna za PR programu "Agent-Gwiazdy".

Justyna i Piotr Żyła

Justyna i Piotr pobrali się, gdy mieli 19 lat. 12 lat później skoczek zadecydował o zakończeniu związku. Miał wyprowadzić się do kochanki, która odebrała go z lotniska po Igrzyskach w Pjongczangu. Od tego momentu porzucona żona regularnie umieszczała nowe fakty ze swojego życia rodzinnego. Justyna Żyła sugerowała na przykład, że mąż przestał zajmować się dziećmi. Ostatnio wyznała jednak, że nie może już wypowiadać się w mediach na temat Piotra Żyły.

Jednak nie powinnam wypowiadać się w mediach na temat męża, ponieważ od jego prawników dostałam pismo, w którym on mi tego zabrania - wyznała Justyna Żyła w "Twoim Imperium".

Myślicie, że ta wojna kiedyś się zakończy?

KS