Justyna Żyła nagrała Piotra Żyłę, który zabiera swoje rzeczy z ich wspólnego domu. Nagranie upubliczniła w Dzień Ojca

Justyna Żyła dość otwarcie relacjonuje kulisy swojego rozstania z mężem Piotrem Żyłą. W Dzień Ojca pojawił się na jej Instagramie bardzo kontrowersyjny film.

Justyna Żyła wbiła swojemu - jeszcze - mężowi niezłą szpilę w Dzień Ojca.

Justyna Żyła pokazała męża, który pakuje swoje rzeczy

Justyna Żyła nie ukrywa rozgoryczenia spowodowanego zachowaniem jej męża i rozpadu ich związku. Żona sportowca otwarcie opowiada o tym, co się stało z ich małżeństwem, a Piotr Żyła nie może u niej liczyć na taryfę ulgową.

W Dzień Ojca na Instagramie Justyny Żyły pojawił się film z podpisem ''PAKOWANKO''. Widać na nim wysokiego i szczupłego mężczyznę wkładającego puchary do plastikowych skrzynek oraz starszą panią, która mu w tym pomaga. Nikt nie ma wątpliwości, że tym mężczyzną jest Piotr Żyła. 

Wniosek nasuwa się sam - Piotr Żyła zabiera swoje rzeczy ze wspólnego domu. Data publikacji zdjęć z tego wydarzenia też jest nieprzypadkowa - Justyna Żyła mówiła publicznie, że jej męża nie interesuje opieka nad ich dziećmi.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIE<<<

Co ciekawe, nagranie zniknęło już z Instastories Justyny Żyły - prawdopodobnie postanowiła je usunąć.

Rozwód Piotra Żyły i Justyny Żyły

Justyna Żyła ogłosiła w lutym, że jej mąż Piotr Żyła zostawił ją i ich dzieci dla kochanki. Od tego czasu przeżywa swoje rozstanie dość publicznie i co jakiś czas zdradza, jak wygląda ich sytuacja rodzinna.

Zarzuciła Piotrowi Żyle, że tak bardzo zajął się nowym związkiem, że dzieci w ogóle już go nie interesują. Jakiś czas potem Justyna Żyła zdecydowała się na rozbieraną sesję w ''Playboyu'', zaś jej mąż skierował do sądu pozew rozwodowy, o czym ona dowiedziała się dopiero z mediów. Skoczek chce, żeby Justyna Żyła spłaciła pieniądze, które on włożył w budowę ich domu w Wiśle.

JAB

Więcej o:
Komentarze (452)
Justyna Żyła pokazała, jak Piotr Żyła pakuje swoje rzeczy w Dzień Ojca
Zaloguj się
 • Gość: Magda

  Oceniono 377 razy 221

  jesli ona robila takie jazdy zawsze to Cie Piotrek popieram, że odszedłeś. Trzymaj sie i nie daj się mediom zaszczuć!

 • julia.gewitter

  Oceniono 321 razy 213

  Pani Justyno, takie zachowania sa ponizej wszelkiego poziomu. Nic dziwnego, ze sympatia spoleczna kieruje sie w strone pana Piotra. Jaki przyklad dzieciom Pani daje?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 255 razy 171

  Żałosne zachowanie. Niczego nie osiągnie, poza jakąś formą prymitywnej zemsty. Świadczy to bardzo źle nie tylko o inteligencji tej pani, ale przede wszystkim o charakterze.

 • Gość: SŁONKO

  Oceniono 202 razy 136

  Nie obrażając nikogo...ale ktoś jest psychicznie niezrównoważony...trauma dla dzieci.....a z siebie robisz pośmiewisko...nie wyszło....rozejść się z klasą....sesja rozbierana w niczym nie pomoże...

 • Robert Ch

  Oceniono 130 razy 104

  Kończcie państwo, wstydu oszczędzcie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 129 razy 81

  Tak się ,w dzisiejszych czasach,kończą śluby małolatów i małżeństwa z „wpadki". Przecież Oni mieli po 18-19 lat jak wstępowali w związek małżeński tylko dlatego,bo Justynka z Piotrusiem spodziewali się dzidziusia.

 • Gość: Sasiadka ze SZczyrku

  Oceniono 143 razy 71

  do Pani Justyny Zyla ….czy pani myśli , ze tak dzialajac ...na cala Polske obnazac swoje prostactwo, zadziorność i inne cechy pani charakteru, nie wymieniam po imieniu pani zachowania...Wielki sportowiec Pan PIOTR Zyla kiedykolwiek się zwroci do niej ...szkoda dzieci robi im pani traume….na cale zycie ….jak pani się nie wstydzi chodzic po SZczyrku….

 • Gość: Gosia

  Oceniono 119 razy 65

  Pani Justyno to jest nie w porządku! Za przeproszeniem w głowie się Pani poprzewracało. Gdzie Pani ma rozum, co z dziećmi! Dzieci powinien zabrać ojciec.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX