Justyna Żyła nagrała Piotra Żyłę, który zabiera swoje rzeczy z ich wspólnego domu. Nagranie upubliczniła w Dzień Ojca

Justyna Żyła dość otwarcie relacjonuje kulisy swojego rozstania z mężem Piotrem Żyłą. W Dzień Ojca pojawił się na jej Instagramie bardzo kontrowersyjny film.

Justyna Żyła wbiła swojemu - jeszcze - mężowi niezłą szpilę w Dzień Ojca.

Justyna Żyła pokazała męża, który pakuje swoje rzeczy

Justyna Żyła nie ukrywa rozgoryczenia spowodowanego zachowaniem jej męża i rozpadu ich związku. Żona sportowca otwarcie opowiada o tym, co się stało z ich małżeństwem, a Piotr Żyła nie może u niej liczyć na taryfę ulgową.

W Dzień Ojca na Instagramie Justyny Żyły pojawił się film z podpisem ''PAKOWANKO''. Widać na nim wysokiego i szczupłego mężczyznę wkładającego puchary do plastikowych skrzynek oraz starszą panią, która mu w tym pomaga. Nikt nie ma wątpliwości, że tym mężczyzną jest Piotr Żyła. 

Wniosek nasuwa się sam - Piotr Żyła zabiera swoje rzeczy ze wspólnego domu. Data publikacji zdjęć z tego wydarzenia też jest nieprzypadkowa - Justyna Żyła mówiła publicznie, że jej męża nie interesuje opieka nad ich dziećmi.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIE<<<

Co ciekawe, nagranie zniknęło już z Instastories Justyny Żyły - prawdopodobnie postanowiła je usunąć.

Rozwód Piotra Żyły i Justyny Żyły

Justyna Żyła ogłosiła w lutym, że jej mąż Piotr Żyła zostawił ją i ich dzieci dla kochanki. Od tego czasu przeżywa swoje rozstanie dość publicznie i co jakiś czas zdradza, jak wygląda ich sytuacja rodzinna.

Zarzuciła Piotrowi Żyle, że tak bardzo zajął się nowym związkiem, że dzieci w ogóle już go nie interesują. Jakiś czas potem Justyna Żyła zdecydowała się na rozbieraną sesję w ''Playboyu'', zaś jej mąż skierował do sądu pozew rozwodowy, o czym ona dowiedziała się dopiero z mediów. Skoczek chce, żeby Justyna Żyła spłaciła pieniądze, które on włożył w budowę ich domu w Wiśle.

JAB