Znana aktorka w drugiej ciąży. Właśnie pokazała zdjęcia brzuszka! Zdradziła też płeć dziecka

Znana aktorka nie tylko poinformowała fanów o drugiej ciąży. Gwiazda w rozczulającym wpisie zdradziła też płeć dziecka. "Nie możemy być chyba bardziej podekscytowani!" - napisała na Instagramie.

Wspaniałe wieści od Hilary Duff. Wkrótce powiększy się rodzina amerykańskiej aktorki i piosenkarki. 30-letnia gwiazda drugą ciążę ogłosiła na swoim Instagramie.

Hilary Duff w ciąży

Artystka opublikowała zdjęcie w towarzystwie aktualnego partnera i ojca dziecka, 31-letniego muzyka Matthewa Koma. U Hilary widać już wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Zgadnijcie, co? Razem z Matthewsem stworzyliśmy małą księżniczkę. Nie możemy być chyba bardziej podekscytowani! - napisała szczęśliwa mama.

Aktorka odlicza teraz dni do narodzin pierwszej córki.

 

Podobne ujęcie, już bez chłopaka, gwiazda wrzuciła do relacji ze swojego dnia. Strój kąpielowy jeszcze bardziej podkreślił jej krągłości.

Hilary Duff - dzieci

Przypomnijmy, że Hilary Duff wychowuje 6-letniego Lucę. Chłopiec to owoc jej związku z byłym hokeista 37-letnim Mikem Comriem. Para wzięła ślub w 2010 roku. Na rozwód zdecydowali się po sześciu latach wspólnego życia.

Zobacz wideo

BK

Więcej o: