Margaret przefarbowała włosy. Nie wygląda jednak dobrze. Sama już żałuje tej decyzji. "Śmiejcie się, ile wlezie. Ja dołączę"

Margaret lubi bawić się modą i często decyduje się na odważne, niekonwencjonalne stylizacje. Ostatnio zaczęła też eksperymentować z kolorem włosów. Ostatniego farbowania szybko jednak pożałowała.

Która z nas nie żałowała kiedyś zbyt mocnego cięcia lub za ciemnej/jasnej farby na włosach? A że gwiazda, też człowiek, takie wpadki zdarzają się im równie często, co nam. Ostatnio ofiarą eksperymentów na własnej głowie padła Margaret. Wokalistka na kilka dni przed Polsat SuperHit Festiwal postanowiła zaszaleć i przefarbowała włosy na... żółto. Fanom od razu nowa fryzura się nie spodobała, ale Margaret dała jej szansę. Po tygodniu z nowym kolorem na głowie przyznaje - to był błąd.

Ludzie popełniają błędy. Żółty - nigdy więcej! W czasach, w których udostępniamy tylko zdjęcia, na których wyglądamy najlepiej, wrzucam wam tu fryzurowe szaleństwo, które, sama muszę to przyznać, nie wyszło najlepiej ;) Śmiejcie się, ile wlezie. Ja do was dołączę - napisała na Instagramie.

 

Nietrafiony kolor to jednak nie koniec świata. Dużo ważniejsze w tym przypadku jest to, że dziewczyna podeszła do sytuacji z dystansem. To nam się podoba!