Gwiazda "Mam Talent" pokazała pokój córki. Naszą uwagę zwraca jednak szafa. Jest bardzo oryginalna i wygląda jak z bajki

Sabina Jeszka, gwiazda "Mam Talent", za niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Piosenkarka na Instagramie pokazała pokój, który urządziła dla córki.

Przyszła mama już odlicza dni do porodu. W najbliższej przyszłości pojawi się na świecie pierwsze dziecko Sabiny Jeszki i jej męża, Karola. Gwiazda "Mam Talent" bardzo przeżywa swój stan. Niedawno pokazała, jak spędziła baby shower. Na swoim profilu  chętnie dzieli się także z internautami zdjęciami z pokoju, który przygotowali dla córki.

Jak przyznała, wszystko zrobili sami. Starali się urządzić dla malucha miejsce, w którym będzie się czuć bezpiecznie i dobrze.

To niesamowite uczucie, kiedy tworzy się przestrzeń dla malucha. W Naszym przypadku wszystko zrobiliśmy sami i to smakuje najlepiej. Uchylam rąbka tajemnicy i muszę się z Wami podzielić miejscem w domu, w którym aktualnie przebywam najwięcej czasu. Mam nadzieję, że Nasza mała istota pokocha to miejsce tak, jak my je pokochaliśmy, i w niedalekiej przyszłości będzie to jej azyl - napisała pod jednym ze zdjęć.

Przyszli rodzice rzeczywiście się postarali. Wybrali pastelowe barwy, dominuje róż i błękit. Za to meble są białe. W tych samych odcieniach są dodatki oraz zabawki. Na podłodze położono panele. Pokój rzeczywiście jest bardzo przytulny, ale naszą uwagę zwraca jednak szafa, która wygląda bardzo ciekawie i jest w kształcie bajkowego domku.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Nic więc dziwnego, że nie tylko przyszła mama, lecz także internauci, są zachwyceni. Pod każdym ze zdjęć z dziecięcego pokoju pojawia się wiele komentarzy.

Ale piękny. Nie mogę się napatrzeć.

Bajka. Cudny pokoik. Ja też bym przepadła w nim.

Sama bym tam chętnie zamieszkała - piszą internauci.

Nam również bardzo się podoba, a Wam?

AW

Więcej o: