Takie usta "Małej" Ani z "Warsaw Shore" to już przeszłość. Teraz są jeszcze większe. "Czy tak zostanie?" pytają internauci

Ania "Mała" z "Warsaw Shore" nie ukrywa, że chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Na Instagramie pochwaliła się nowymi ustami. Są już naprawdę wielkie.

Uczestniczki "Warsaw Shore" już od dawna wyglądają jak "żywe Barbie". W pewnym momencie każda z nich straciła już kontrolę nad poprawianiem urody, Tym razem padło na "Małą" Anię, która pochwaliła się na Instagramie nowymi ustami.

A są one naprawdę sporych rozmiarów! Uwagę zwrócili też na to internauci. Pod jednym z jej zdjęć wywiązała się dyskusja na temat tego, że Ania już przesadza i się bardzo postarza. Zapytali ją także o to, czy doszło do... paraliżu. Co prawda nie wiemy, jak brzmiał pierwszy komentarz odnośnie jej ust, gdyż został usunięty. Ale szybko wyłapali ten fakt inni.

- Widziałam tu pytanie odnośnie ust. Chyba usunęłaś. Jest szansa, ze odpowiesz? To jakiś skutek uboczny? I czy tak zostanie? - zapytał jeden z internautów.

Na to odpowiedziała uczestniczka "Warsaw Shore":

- Nie mam nic sparaliżowanego. Nie wiem, skąd wy takie informacje macie, i gdzie to widzicie, ale ok.

Pojawiły się także opinie, że 25-latka znacznie się postarza i wygląda na dużo starszą.

- Dodałaś sobie z 10 lat.

- Wyglądasz na 40 lat. Żal naprawdę patrzeć, jak się ktoś tak kaleczy - piszą.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Rzeczywiście usta Ani są już nienaturalnie duże. Ale najważniejsze, że ona takie lubi i dobrze się z nimi czuje. Jednak mamy nadzieję, że nie będzie ich już powiększać, gdyż zacznie przypominać "Jokera".

Jak Wam się podoba?

AW

Więcej o:
Komentarze (48)
Ania "Mała" z "Warsaw Shore" jeszcze bardziej powiększyła usta. Internauci są bezlitośni
Zaloguj się
 • Gość: edy

  Oceniono 51 razy 49

  ta dziewczyna ledwie podstawowke skonczyla a pokazujecie ja na stronie gazeta, alkoholiczka ..i lachociag .czy wam nie wstyd takiego wieloryba pokazywac, jak nisko upadaja gazety.

 • Gość: vv

  Oceniono 26 razy 26

  intelekt na poziomie zera, więc jeszcze zrobi wiele by zmasakrować twarz. Juz wyglada jak donatella versaci a ma dopiero 25 lat. Zmasakrowac latwo, ale przywrocic do stanu pierwotnego juz nigdy. Maly kurdupel z duzymi warami, wygladajacy na przechodzona 40 tke. Pilnie potrzebny psychiatra. Wiktoria wyglada jak trans , ewelina masakra, ,,,,,

 • krzepki.harry

  Oceniono 23 razy 21

  Jako pierwsza ladacznica tego programu uznaje że to przydatne do robienia loda więc dąży do perfekcji. Nie podzielam tej opinii, wystarczą wysokie umiejętności.

 • Gość: Antek

  Oceniono 14 razy 14

  W dzisiejszym swiecie to wystarczy Brak wyksztalcenia , napompowac cycki ile wlezie i wary do maxa i juz istniejesz jako gwiazda...

 • Gość: Znawca

  Oceniono 13 razy 13

  Leśny ssak

 • elika77

  Oceniono 14 razy 12

  Wygląda jak ryba.

 • Gość: Znawca

  Oceniono 12 razy 12

  Te usta to idealne do robienia lodów

 • Gość: Edzia

  Oceniono 11 razy 11

  Wygląda teraz jak własna karykatura!! Taka ciąglaska z pornola. Usta jak pontony czym się tu zachwycać?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX