Bołądź i Fabijański kupili pierwsze wspólne mieszkanie! Luksusowy apartament kosztował FORTUNĘ

Związek Olgi Bołądź i Sebastiana Fabijańskiego wszedł w nowy, poważny etap. Para wzięła razem kredyt i kupiła luksusowy apartament w Warszawie.

Najnowsze "Party" informuje, że Olga Bołądź i Sebastian Fabijański już niedługo zamieszkają w swoim pierwszym wspólnym mieszkaniu. Portal podaje również, że para zaręczyła się kilka miesięcy temu. Pisaliśmy już o tym TUTAJ, ale jak do tej pory żadne z nich nie potwierdziło tych rewelacji.

Jak się okazuje, związek aktorów wszedł właśnie na kolejny, poważny etap. Para kupiła bowiem razem swoje pierwsze mieszkanie. Jest to dwupoziomowy, luksusowy apartament, który jest jeszcze budowany. Mieści się na warszawskim Wilanowie. Do tej pory Sebastian Fabijański sam wynajmował mieszkanie i tylko pomieszkiwał u Olgi Bołądź.

Budowa ma się skończyć jeszcze w tym roku. Olga i Sebastian zaczęli też przygotowania do ślubu, więc będzie to dla nich sezon pełen wrażeń – zdradziła "Party" znajoma pary.

Portal szacuje również, że cena nieruchomości w tej modnej warszawskiej dzielnicy może sięgać nawet miliona złotych. Para miała wziąć razem kredyt na zakup tego luksusowego domu.

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański

Olga Bołądź i Sebastian Fabijański zaczęli się spotykać w połowie 2017 roku. Pierwszy raz razem pojawili się w czerwcu na premierze nowego filmu aktorki. Ich gorące zdjęcia z tego wydarzenia możecie zobaczyć TUTAJ. Od tego momentu para regularnie była fotografowana podczas czułości, których nie szczędzili sobie publicznie.

AG