Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali urocze zdjęcie syna. Wiedzieliście, że Jaś jest już tak duży? "Słodziak"

Anna i Grzegorz Bardowscy pokazali na Instagramie zdjęcie swojego synka, Jasia. Fani byli zachwyceni tym widokiem. Zobaczcie, jak wyrósł.

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najbardziej popularnych i najbardziej lubianych par z programu "Rolnik szuka żony". Nic więc dziwnego, że wiele osób tak chętnie śledzi ich Instagram, chcąc być na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu pary rolników. Tym razem, ku uciesze swoich fanów, Bardowscy udostępnili urocze zdjęcie syna, który zrobił sobie miejsce do zabaw w jednej z szuflad kuchennych.

Mama mówi, prosi - nie wchodź, ale przecież nie ma Jasia. Mam nadzieję, że prowadnice są bardzo wytrzymałe. Domyślam się, że większość dzieci lubi tak „pomagać” w kuchni - napisała żartobliwie Anna Bardowska.
 

Pod zdjęciem Anny Bardowskiej od razu posypały się komentarze zachwyconych fanów. Część z nich zachwalała jej synka. Inni zaś dzielili się własnymi doświadczeniami z małymi dziećmi.

Haha, słodziak.
Cudo.
Mój Jaś na to jeszcze nie wpadł, ale ma inne ciekawe pomysły. Wszystkie Jaśki to fajne chłopaki.
Moja dama uwielbia zawartość pod zlewem plus kosz na śmieci. Chyba wszystkie dzieci tak mają. Zakazany owoc najlepiej smakuje!

Anna i Grzegorz Bardowscy już za tydzień obchodzą 2. rocznicę swojego ślubu. Ich syn, Jaś przyszedł na świat pod koniec grudnia 2016 roku. Ależ wyrósł, prawda?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.