Justin Theroux pocieszył się w ramionach laureatki Oscara? To jedno z najgorętszych nazwisk Hollywood. "Jennifer jest wściekła"

Justin Theroux romansuje z Emmą Stone? Jennifer Aniston jest podobno "wściekła", chociaż sama też zdążyła się już pocieszyć po rozstaniu w ramionach byłego męża.

Jennifer Aniston i Justin Theroux w połowie lutego ogłosili rozstanie i żadne z nich nie ma bynajmniej zamiaru cierpieć w samotności. Najnowsza plotka głosi, że aktor romansuje z zeszłoroczną laureatką Oscara, Emmą Stone. Według informatorów portalu "Radar Online" gwiazdorzy mają na koncie kilka spotkań, po których bardzo się do siebie zbliżyli. Sytuacja ta nie podoba się Aniston, która jest ponoć "wściekła". 

Jen wie, że Justin w końcu zacznie nowe życie, ale ostatnie plotki ją załamały. 

W "załamanie" Aniston trudno jednak uwierzyć, biorąc pod uwagę, że też nie liże ran po rozstaniu w samotności. Aktorka rzekomo zbliżyła się do byłego męża, Brada Pitta.  Nie obchodzą jej rady wieloletniej przyjaciółki, Courteney Cox, która uważa, że powrót do byłego partnera to wielki błąd.

Courteney była przy Jen, kiedy rozstawała się najpierw z Bradem, a potem z Justinem. W dobrych i złych czasach ją wspierała i wciąż chce się nią opiekować - twierdzi informator portalu "Hollywood Life". 

My wciąż mamy nadzieję, że romans Brada i Jennifer to tylko plotka i nic więcej. Jakoś trudno nam uwierzyć, żeby aktorka tak łatwo zapomniała, że lata temu została porzucona przez męża dla Angeliny Jolie.

WJ

Więcej o:
Skomentuj:
Justin Theroux pocieszył się w ramionach laureatki Oscara? To jedno z najgorętszych nazwisk Hollywood. "Jennifer jest wściekła"
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX