Janachowska zakpiła z nowej jurorki "TzG". Wyjątkowo chamsko. Z takich tekstów Ola Jordan nie będzie zadowolona

Izabela Janachowska, która kiedyś występowała w "Tańcu z Gwiazdami", została zapytana przez fanów o nową jurorkę w programie. Z takiej opinii Ola Jordan nie będzie chyba zadowolona.

Izabela Janachowska, która dziś znana jest głównie ze swojej działalności ślubnej, w "Tańcu z Gwiazdami" wystąpiła po raz pierwszy w 2009 r. Przez kilka sezonów uczyła tańczyć znanych mężczyzn, a jej partnerami byli m.in. Radosław Majdan, Paweł Staliński czy Przemysław Saleta. Pojawiła się też w pierwszej, polsatowskiej edycji show, gdzie z Rafałem Brzozowskim zajęła 7. miejsce.

Z racji tego, że widzowie nadal kojarzą ją z "Tańcem z Gwiazdami", Janachowska została ostatnio zapytana, co sądzi o Oli Jordan, nowej jurorce programu. Odpowiedziała w relacji na Instagramie. 

Prosicie o opinię na temat nowej członkini jury i ja mam tylko jedną: no ten tego, to tamto, fajnie, fajnie mhm, tak, mhm - parodiowała Jordan Janachowska, naśladując jej mowę. Ale na pewno jest perełką, jeśli chodzi o urodę tego jury - dodała.

Przypomnijmy, że Ola Jordan na stałe do Wielkiej Brytanii wyjechała w wieku 17 lat, więc jej akcent różni się od typowo polskiego akcentu (co możecie usłyszeć w załączonym do artykułu wideo). Ale czy to powód, by z niej żartować? 

Myślicie, że Jordan odpowie? A może Janachowska jednak pożałuje swojej parodii?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.