Alicia Vikander z mężem pierwszy raz po ślubie na ściance. Czułe gesty to jedno, ale my nie możemy oderwać wzroku od czegoś innego

Vikander i Fassbender pojawili się razem na premierze filmu "Tomb Raider". Nowożeńcy wyjątkowo nie szczędzili sobie czułych gestów. Szczególną naszą uwagę zwróciła na siebie kreacja aktorki. Przepiękna!

Alicia Vikander i Michael Fassbender to jedna z najbardziej skrytych par show-biznesu. Obydwoje bardziej znani są ze swoich ról filmowych niż prywatnych historii i wychodzi im to na dobre. 

Rzadko pokazują się razem na czerwonym dywanie, ale tym razem zrobili wyjątek. Para pojawiła się na premierze filmu "Tomb Raider", w którym aktorka zagrała jedną z głównych ról. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Przez to, że zwykle są dość powściągliwi, tym bardziej cieszą nasze oko ich czułe zdjęcia. Jednak to, od czego nie możemy oderwać wzroku to kreacja aktorki. W długiej do ziemi sukni inspirowanej kulturą Wschodu prezentowała się zjawiskowo. Zresztą, zobaczcie sami. 

Alicia Vikander i Michael Fassbender - ślub

Alicia Vikander i Michael Fassbender w październiku minionego roku wzięli cichy ślub. Odkąd pojawiły się informacje o ich planach, wszystko było pilnie strzeżone tajemnicą. Paparazzi wiedzieli jedynie, że uroczystość odbędzie się na Ibizie. Jak udało się ustalić magazynowi PEOPLE, para pobrała się w ekskluzywnym resorcie La Granja. Zrobili to w obecności rodziny i najbliższych przyjaciół.

Para poznała się w 2014 roku na planie filmu "Światło między oceanami", w którym grali małżeństwo. Ekipa od razu dostrzegła, że między nimi mocno iskrzy. 

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.