Uczestnik programu "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z ciężarną żoną. Przy okazji zdradzili płeć dziecka

Paweł Szakiewicz z 1. edycji programu "Rolnik szuka żony" niedługo zostanie ojcem. Na Facebooku umieścił zdjęcie z żoną w zaawansowanej ciąży. Przy okazji para zasugerowała płeć dziecka

Paweł Szakiewicz był jednym z bardziej charyzmatycznych uczestników 1. edycji programu "Rolnik szuka żony". Choć w programie poznał Natalię, z którą przez pewien czas się spotykał, prawdziwe szczęście znalazł u boku sąsiadki, Martyny. Teraz małżonkowie spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka i rolnik pochwalił się piękną żoną na Facebooku.

Przed Nami czas na nowe wyzwania. Wszystkim, którzy tak jak my oczekują z niecierpliwością albo już bujają nóżką kolejną noc i dalej nie zdążyli wypić ciepłej kawy życzymy zdrowia, szczęścia, wytrwałości i dystansu - napisał pod spodem.

Jak na razie nie zdradzili, czy spodziewają się chłopca, czy dziewczynki. Jednak po kolorze ubrań obojga można przypuszczać, że spodziewają się syna. Nie ujawnili także terminu porodu, ale sądząc po wielkości brzucha, dziecko pojawi się na świecie już niedługo.

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy, w których fani programu gratulują przyszłym rodzicom. Przesyłają także wiele komplementów pod ich adresem.

Super wyglądacie i super pamiątka.
Pawełku, powodzenia Wam życzę.
No zjawiskowo bomba - piszą.

Nie tylko przyszli rodzice nie mogą się doczekać przyjścia na świat dziecka. Z niecierpliwością czeka zapewne także syn Martyny z poprzedniego związku.

AW