Bohosiewicz zaprosiła kamery do swojego mieszkania. Sypialnia jest piękna! Ale to, co znajduje się za drzwiami szafy... Hit!

Maja Bohosiewicz zaprosiła Katarzynę Bujakiewicz do swojego mieszkania. W 4. odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" jej sypialnia przejdzie metamorfozę.

W 4. odcinku programu "Wnętrze do poprawki: domy gwiazd" Katarzyna Bujakiewicz odwiedzi Maję Bohosiewicz. Aktorka oprowadzi prowadzącą po swoim monochromatycznym wnętrzu i podzieli się przemyśleniami na temat macierzyństwa. „

Bohosiewicz zdradzi, że przeprowadzka do nowego domu nie obyła się bez przygód.

Mieszkaliśmy w bloku naprzeciwko. Postanowiliśmy, że musimy się przeprowadzić, gdyż w drodze było już drugie dziecko. Niewiele myśląc w czwartek znaleźliśmy mieszkanie, a w poniedziałek był już obiad na nowym stole - wyzna aktorka.

W sypialni gwiazdy uwagę Bujakiewicz przykuje brak łóżka z prawdziwego zdarzenia. Postanowi, że to właśnie temu wnętrzu potrzebny będzie mały lifting. To, co zainteresowało Bujakiewicz, to pomieszczenie, które znajduje się w... szafie! Co Bohosiewicz tam ukryła? Zobaczcie w załączonym materiale wideo.

Zdjęcia zobaczycie TUTAJ>>>>> 

Czy metamorfoza sypialni przypadnie Mai do gustu? Przekonamy się we wtorek, 20 lutego o 22:00 w telewizji Lifetime.

JT

Więcej o:
Komentarze (21)
Tak mieszka Maja Bohosiewicz. To, co znajduje się za drzwiami jej szafy... HIT! [DOMY GWIAZD]
Zaloguj się
 • noltenick

  Oceniono 28 razy 22

  Wideo nie chce mi odpalić więc zgaduję, że w sekretnym wnętrzu szafy znajduje się księgozbiór i kontemplacyjna czytelnia. Zgadłem ?

 • Gość: hallo

  Oceniono 34 razy 18

  Ale ona brzydka jak kaczor

 • Gość: as

  Oceniono 33 razy 17

  Maja Botoksiewicz to pustak

 • Gość: Nonie

  Oceniono 19 razy 13

  Mieszkanie fajne. Zenadą jest natomiast robienie metamorfoz mieszkań celebrytów, czy wysyłanie ich na zagraniczne wojaze w ramach tv show. Tych ludzi na to stać, powinno sie dać zarobic szaraczkom.

 • Gość: ss

  Oceniono 18 razy 12

  Ona ma mega patologiczną twarz.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  O kim wy piszecie o aktorach trzecio plamowych !!!Mieszkala w bloku i od razu kupiła taką chatę bo w drodze było drugie dziecko no super szkoda że 3/4 Polaków nie ma takiej szansy w życiu. No godne podziwu!

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 11

  Tandetnie

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  A w jakim ona konkretnie filmie zagrała?? Że tak o niej piszecie?? A może niech powie ile ma kredytu na to mieszkanie skoro tak szybko je kupiła!!!

 • Gość: stb

  Oceniono 13 razy 9

  Ha, wszystko fajnie, ale materac potrzebuje rusztu, na którym leży, bo inaczej zapleśnieje od spodu po jakimś czasie. Podczas snu nasze ciała produkują wilgoć,która wnika w materac. Jeśli nie będzie cyrkulacji powietrza również od spodu materaca, szybko pojawi się zapach stęchlizny i pleśń.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX