Wnuczka Millera dała się poznać z dość kontrowersyjnej strony. Dziadek jednak pokazał jej zdjęcie w ZUPEŁNIE innej odsłonie. Zachwycamy się!

Leszek Miller pokazał na Twitterze zdjęcie swojej wnuczki. Monika Miller w bardzo kobiecej wersji? Zobaczcie.

Wnuczka Leszka Millera do tej pory uchodziła za dość kontrowersyjną osobę. Na swoim Instagramie pokazywała wyzywające zdjęcia, widzieliśmy jej pocałunki na ściance, do tego cały wizerunek - tatuaże i kolczyki... Niedawno w wywiadzie z Paulą Rodak pokazała swoje łagodne oblicze. Opowiedziała także o problemach, z jakimi zmagała się przez wiele lat.

Monika Miller nigdy jeszcze jednak nie prezentowała się tak, jaką pokazał ją jej dziadek, Leszek Miller. Były premier opublikował na swoim koncie na Twitterze zdjęcie wnuczki. Widzimy ją w delikatnej, bardzo kobiecej odsłonie. W oczy rzuca się kolor czerwony - Monika Miller ma na sobie czerwoną marynarkę, czerwone rajstopy, a jej usta są pomalowane soczystą, czerwoną szminką. 

Lady in red - napisał jej dziadek.

Komentujący zdjęcie wychwalili wygląd wnuczki polityka.

Wnuczka coraz piękniejsza.
Serce dziadka.
Śliczną ma pan wnuczkę - pisali. 

Przypomnijmy, że to za sprawą dziadka Monika Miller zasłynęła w polskich mediach. To właśnie Leszek Miller jako pierwszy wrzucił jej zdjęcie na Twittera. 

Kiedyś żartowaliśmy, że ciekawe, co by się wydarzyło, gdyby wrzucił moje zdjęcie na swój profil. Ale stwierdziliśmy, że pewnie nikt by się tym nie zainteresował. Co w tym nadzwyczajnego, że były premier ma wnuczkę? (...) Byłam we Włoszech i zadzwonił do mnie ktoś z nieznanego numeru. Okazało się, że to dziennikarz, który chce przeprowadzić ze mną wywiad. Byłam zdziwiona. Myślałam, że może chce mnie zaprosić do jakiegoś programu telewizyjnego w związku z moimi tatuażami. Już kilka razy wcześniej mi to proponowano. Ale gdy usłyszałam w słuchawce pytania, na które miałabym odpowiedzieć, zorientowałam się, że chodzi o coś innego. (...) Zapytałam go (dziadka - przyp.red.), dlaczego nic mi nie powiedział, dlaczego mnie nie uprzedził. Dziadek wytłumaczył mi, że zrobił to spontanicznie, bo były moje urodziny. Podziękowałam mu i tyle. Myślałam, że na tym się skończy, a z czasem wszystko się jeszcze bardziej rozkręciło - wyznała Miller w rozmowie z Plejadą. 

Musimy przyznać, że Monika w takiej odsłonie bardzo nam się podoba! Oby częściej.

JT

Więcej o:
Komentarze (101)
Monika Miller w bardzo kobiecej wersji. Zdjęcie pokazał jej dziadek, Leszek Miller. WOW!
Zaloguj się
 • Gość: Romuald

  Oceniono 32 razy 18

  Kolejne truchło znane wyłącznie z tego, że ma znane nazwisko? Życiowe osiągnięcie - wnuczka tow. Millera. Teraz można się bujać po dywanach i rautach dla chciałobysię celebrytek z 2 czy 3 rzędu licząc na bycie zauważonym przez plotkarskie media.

 • Gość: aby

  Oceniono 33 razy 17

  Z całym szacunkiem dla dziadka (i rodziców) ale takiej idiotki jeszcze nie widziałem.

 • rogan

  Oceniono 51 razy 17

  Kobieta brudnopis.....wyglada jakby miala zarosnieta klate, tatuaze byly moze fajne 20 lat temu jak mialo je 2-3% spoleczenstwa, teraz to pospolita fanaberia malo oryginalne.

 • hefajstos1

  Oceniono 23 razy 15

  Wyglądałaby jeszcze ładniej bez tych ogromnych tatuaży. Zupełnie jakby była pensjonariuszką zakładu karnego.

 • Gość: zozym

  Oceniono 40 razy 14

  A może by dziadek w ramach solidarności z wnuczką też sobie taki kolczyk w nos wsadził?

 • Tomasz Adamek

  Oceniono 26 razy 12

  Wygląda obrzydliwie,ja rozumie jeden,dwa góra trzy tatuaże i to oczywiście niewielkie,a to wygląda...OBRZYDLIWIE!!!!!!!!!!!!!

 • podanyloginjestzajety

  Oceniono 8 razy 8

  Czy możecie już przestać promować to dziewczę?
  A jeżeli już tak bardzo Was to kręci, to napiszcie jakie ma wykształcenie, gdzie pracuje, jaką ostatnio przeczytała książkę, itd.

 • Gość: zachwycona

  Oceniono 12 razy 8

  Cudowne jest to kółeczko! A jakie praktyczne!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX